Важливо :: Життя громади :: 19 серпня 2020 11:29 , Олена Круглова
vagitnist-1

У пологовому Слов’янська не приймають породіль через карантин

Слов’янський пологовий будинок шостий день на карантині, бо у співробітника діагностували COVID-19

Жінок наразі перенаправляють до Обласного перинатального центру Краматорська. Про це розповіла телеканалу Суспільне Донбас заступниця начальника міського відділу охорони здоров’я Марина Порохняк, співробітник у якого виявили коронавірус відправлений на самоізоляцію.

"На даний момент стан стабільний. Він спостерігається у сімейного лікаря. З самого початку було окреслено коло контактних, по робочих контактах і контактних пацієнтів, які перебували на лікуванні. Всі ці списки були передані в санстанцію", - каже Порохняк.

За словами Марини Порохняк, жінок, які перебували у пологовому будинку на стаціонарному лікуванні направляють до Краматорська або по домівках.

"Хто може бути за своїм станом виписаний, той виписується під нагляд сімейного лікаря. Одна дитина з матусею перенаправляється до Краматорська. Друга жінка з дитинкою виписується на амбулаторне спостереження", - розповіла заступниця начальника міського відділу охорони здоров’я.

Медична директорка Світлана Хомченко розповіла, що з минулого тижня у Обласному пренатальному центрі на стаціонар прийняли вісім жінок зі Слов’янська. Їх привозять швидкою, або пацієнти приїздять самостійно.

Загалом у пренатальному центрі Краматорська приймають жінок з усієї області. Для породіль тут передбачені 70 місць. Наразі за словами Світлани Хомченко, у відділенні патології вагітних знаходяться 24 жінки, 14 з яких з інших міст Донеччини.

Інші статті на цю тему

doshkilnu-grupu-vidpravleno-na-karantin

На 22 жовтня у Краматорську 4 дошкільні групи знаходяться на самоізоляції

koronavirus-kovid-kramatorsk

Серед захворілих 61 людина знаходиться на самоізоляції, 2 людини шпиталізовано

progolosuvati-vdoma (1)

Краматорці, що перебувають на самоїзоляції через коронавірус, мають час до 20.00 23 жовтня звернутися до ДВК із заявою проголосувати вдома

коментарі