reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 06 листопада 2020 09:52 , Олена Круглова
zhitlo-dlya-uchasnikiv-ato-ta-vpl-klyuchi

Учасники АТО та ВПЛ отримають житло у Краматорську

У власність Краматорській ОТГ передали 10 квартир для подальшого заселення в них громадянам, які потребують покращення житлових умов

5 листопада у Донецькій облдержадміністрації відбулася передача ключів від відремонтованих квартир у містах Костянтинівка і Краматорськ, які призначені для учасників  АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомив прес-центр ДонОДА. 

Ремонт у цих квартирах проводився коштом обласного бюджету для забезпечення житлом учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян, які потребують покращення житлових умов. 

Церемонія передачі житла для АТО та ВПЛ

Участь у передачі ключів взяли голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, міський голова Краматорська Андрій Панков та міський голова Костянтинівки Сергій Давидов, а також заступник директора департаменту - начальник управління житлової політики та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства  Донецької ОДА Лариса Гусева.

Через карантинні обмеження Громадяни, які отримають ці квартири, присутніми не були.

Лариса Гусева підкреслила, що ремонт 17 квартир проходив в рамках реалізації обласної програми створення соціального житла.

«Ці квартири неможливо буде приватизувати, і вони будуть знаходитись у власності територіальних громад. Краматорськ і Костянтинівка стали першими містами у проєкті створення соціального житла. Цей проєкт передбачає, що після звільнення житла туди місцева влада зможе заселити лікарів, вчителів чи будь-кого, хто матиме потребу у покращенні умов проживання», - сказала вона.

Павло Кириленко зауважив, що цей проєкт буде продовжуватись і у інших містах та районах області, а отримати соціальне житло зможуть також діти-сироти, особи з інвалідністю та інші категорії громадян в залежності від потреб громади.

Інші статті на цю тему

zhitlo-dlya-veteraniv-ato-ta-vpl

Ще 7 квартир відремонтовано у Костянтинівці. На проект з обласного бюджету витрачено 6,4 мільйони гривень

sluzhbove-zhitlo

Квартири будуть придбані для забезпечення житлом службовців та тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб

Novostroyky-Kramatorska

Харьковский застройщик ПАО "Трест житлобуд-1" выиграл два тендера на общую сумму 184 млн гривен

коментарі