Корисно :: Довідник :: 07 липня 2023 12:07 , Краматорск Пост
poizd

Укрзалізниця придумала, як зменшити дефіцит потягів на краматорському напрямку: це рішення вас здивує

Але збільшить можливості дістатися до Києва

Ті, хто часто їздить поїздами до Краматорська, мабуть, помітили, що останнім часом важко придбати квитки до нашого міста - схоже, кількість охочих поїхати до Краматорська і з Краматорська істотно збільшилася. Укрзалізниця побачила цю проблему і запропонувала рішення, яке може вас здивувати: компанія видовжує маршрут поїзда "Херсон - Київ" до Слов'янська і паралельно запускає електричку між Краматорськом і Слов'янськом. 

Отже, з 11 липня маршрут поїзда №101/102 Херсон — Київ буде видовжено до Словʼянська. У зворотному напрямку (через Полтаву) він виконає перший рейс за новим графіком з 12 липня.

Донецька залізниця також організовує спеціальний приміський електропоїзд між Слов'янськом і Краматорськом, підлаштований по часу до прибуття і відправки київсько-херсонського рейсу.

Таким чином, на додачу до черезденного сполучення зі столицею, з'являються нові сполучення для пасажирів з Донеччини: Корсунь, Сміла, Долинська, Миколаїв (краматорці, яких багато зараз у Смілі, мабуть, дуже радіють цій новині 😉). 

З Києва поїзд вирушатиме по непарних числах о 20:42 та прибуватиме до Слов’янська о 06:48.

Зі Слов’янська поїзд відправлятиметься по парних числах о 09:45 прибуттям до столиці о 20:30.

Наразі у розкладі приміських поїздів зазначено, що електричка зі Слов'янська до Краматорська йде о 6:55 (тобто, у пасажирів буде ще сім хвилин пересісти з поїзда на електричку). З Краматорська до Слов'янська можна доїхати електричкою, яка відправляється о 7:49 і прибуває о 8:17 і після того ще півтори години доведеться чекати на поїзд до столиці. 

Нагадаємо, що наразі до Краматорська курсують наступні поїзди: №712 Київ — Краматорськ, №192 Одеса — Краматорськ, №104 Львів — Краматорськ.

Інші статті на цю тему

trainKramDniprocover

Укрзалізниця запускає новий рейс у вересні

Intercitycover

Чергове видання розповіло історію про потяг, що їде зі столиці до прифронтового міста

trainKramDniprocover

Розповідаємо про ці зміни детальніше

коментарі