Важливо :: Життя громади :: 17 грудня 2021 08:40 , Анатолій Змійов
art-studiya-cherdak

Унікальний креативний простір створили у Слов’янську

Слов’янський міський центр зайнятості презентував арт-студію «CHERDAK», аналогів якої нема в Україні

Презентація за участю представників преси, міської влади Слов’янська та Донецького обласного центру зайнятості відбулася сьогодні у місцевому центрі зайнятості

Майже два роки знадобилося фахівцям центру з профорієнтації, щоб власноруч створити особливу атмосферу в приміщенні.

Окрім традиційного приміщення де проводиться прийом відвідувачів центру, фахівці на горище даного закладу створили унікальний, креативний простір для неформального спілкування і різних творчих експериментів, який назвали «CHERDAK».

test

 

test

test

Тут створено три локації, в яких одночасно можна проводити різноманітні заходи: інтелектуальні ігри для учнів та студентів, працівників освіти, підприємців, які зможуть удосконалювати знання і професійні навички, в неформальній обстановці спілкуватися, ділитися досвідом та знайти нову роботу.

test

Під час заходу організатори провели ігропрактику «Живі Т-ігри», та арт-терапевтичне заняття «Мрій! Розвивайся! Твори!»

test

test

test

Третій унікальний простір, якого більш нема ніде в Україні, розміщено в спеціальній кімнаті,яка стилізована як космічний корабель.

test

test

test

test

Тут фахівці центру провели інтелектуально-творчу форсайт-гру для учнів і студентів «Майбутнє у центрі уваги».

test

Учасники за кермом космічного корабля могли заглянути в майбутнє іншої цивілізації та інших всесвітів, виробити навики прийняття спільних рішень, і відповісти на сучасні проблеми.

Учням дуже сподобались такі інтерактивні ігри, за їх словами, вони помагають побачити нові можливості, розширити межі своєї свідомості, поспілкуватися з друзями, роботодавцями та визначатись з майбутньою професією.

Всі локації, декор, програмне забезпечення, обладнання зроблені робітниками центру, бюджетні кошти на цей проект  не використовувались.

Директорка Донецького обласної служби зайнятості Валентина Рибалко зазначила – «Для того, щоб бути в тренді сучасних змін, для того, щоб орієнтувати в першу чергу  молодь на те, що буде завтра, для того, щоб бути більш сучасним, креативним, саме для цього зробили  такий простір».

Вона зазначила, що по  показникам  роботи за 2021 рік Слов’янський міський центр зайнятості зайняв перше місце серед усіх центрів області.

коментарі