Цікаво :: Review :: 19 серпня 2022 12:28 , Краматорск Пост
food-pack

Упаковка для харчових продуктів - вимоги якості і безпеки

містить рекламні лінки
Упаковка для харчових продуктів обов'язково повинна мати спеціальну документацію, в якій вказано, з якого матеріалу вона зроблена.

Пластикова упаковка для їжі не має впливати на смак готової страви і тим паче вступати з її інгредієнтами в хімічну реакцію.

Щоб придбати якісну харчову упаковку від виробника варто звернутися до інтернет-магазину, де ведеться реалізація оптом під замовлення: https://plus-pack.com.ua/ua/. Упаковка виготовлена з дотриманням всіх гігієнічних норм та не шкідлива для здоров'я людини та екології. Має відповідні сертифікати якості. 

Упаковка для харчових продуктів: головні вимоги

Однією з найбільш розповсюджених видів упаковки для харчових продуктів є блістерна тара. Варто зазначити, що ємності мають виготовляютися тільки з первинної сировини. Такий матеріал дозволяється законодавством використовувати у харчовій промисловості. Він відмінно витримує перепади температури від - 40° до + 50° С. 

Якісний матеріал проходить іспити замороженими або гарячими продуктами, не впливаючи на їх смак чи інші характеристики. Використання такої продукції не викликає алергічних реакцій та не змінює їх органолептичні властивості.

Сучасні технології дають змогу виготовляти продукцію, що відповідає міжнародним стандартам. 

Якісна блістерна упаковка для їжі: як підібрати

Жоден заклад, що реалізує їжу на виніс, не обходиться без одноразового посуду. Блістерна упаковка для їжі вважається стандартним атрибутом не тільки професійних кухонь, а й використовується господинями в побуті. Під час вибору варто орієнтуватися на об'єм та кількість відділів в контейнері. Можна придбати цілісну упаковку для однієї страви або пластикові контейнери, в яких розташувати до основного меню соуси та приправи. Завдяки кришці, ємності герметично закриваються і не дають вмісту переміщуватися.

Пластикова харчова упаковка від виробника

Плануючи придбати пластикову тару варто зупинити свій вибір на продукції від виробника. Харчова упаковка в повній мірі відповідає вимогам законодавства, а значить, клієнт зможе повністю оцінити кулінарний шедевр. 

Блистерні ємності прозорі, тому дуже зручно роздивитися стан продукту. Вже з перших секунд споглядання на який, він викликатиме бажання з'їсти.

Замовивши товар оптом, можна розраховувати на гарну знижку, що неодмінно зацікавить кожного підприємця.