Важливо :: Життя громади :: 07 вересня 2021 13:29 , Олена Круглова
kvitok-dlya-shkolyariv (1)

Управління освіти Краматорська завершує видачу учнівських квитків школярам

А управління ЖКГ вирішує питання з перевізниками щодо зафіксованих порушень умов безкоштовного проїзду учнів

Управління освіти отримало останню партію учнівських проїзних квитків, повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

Обіцяють, що вже сьогодні усі школярі отримають їх на руки.

Нагадаємо, що через затримку у зборі інформації про учнів не всі школи міста отримали квитки своєчасно. З початком навчального року учні таких шкіл користувались тимчасовими посвідченнями.

Учнівські квитки надають право безкоштовного проїзду у громадському транспорті школярам впродовж всього навчального року. А у період літніх канікулул учні шкіл за наявності учнівського проїзного можуть їздити за півціни. Краматорським студентам квитки надають право сплачувати 50% вартості проїзду протягом навчального року, на літні канікули така пільга для студентів не поширюється.

Але з початом впровадження пільгового проїзду деякі школярі зіштовхнулися з відмовою водіїв громадського транспорту забезпечувати умови безкоштовного проїзду дітей. У відповідь на це містяни створили вайбер-спільноту за участю адміністрації міста, де можна повідомляти про такі порушення.

Під час доповіді на сьогоднішний апаратній нараді заступниця начальника управління ЖКГ Олена Бахметьєва зазначила, що за минулий  тиждень управління отримало 9 скарг на водіїв "Юмвоса", 4 - на АТП 11410 та 2 скарги на водіїв ТТУ. Наразі сектор транспорту та зв’язку управління ЖКГ вже спрямовав керівникам цих підприємств листи з проханням розібратися в кожному випадку порушення.

Інші статті на цю тему

transport

Попри все міський транспорт продовжує працювати

newschedulecover

Зміни у розкладі пов’язані зі збільшенням тривалості світлового дня

newschedulecover

Є зміни в роботі міжміських рейсів

коментарі