Важливо :: Життя громади :: 01 серпня 2023 14:40 , Олена Круглова
kramatorsk-remont-fasadоv-1

"Управляюча компанія "Ладіс" хоче припинити обслуговування 462 багатоповерхівок у Краматорську

Таке рішення прийнято підприємством через заборгованість мешканців за послуги, яка становить майже 65%

31 липня ТОВ “Управляюча компанія “Ладіс” повідомила про свій намір вже за місяць, з 1 вересня, припинити обслуговування 462 багатоповерхових будинків, розташованих в різних районах Краматорська.

Це трохи більше половини житлового фонду багатоповерхівок, управителем яких є "Ладіс". Наразі свої послуги компанія надає 818 будинкам і є фактично монополістом в сфері обслуговування багатоповерхового сектору нашого міста.


Причиною рішення про розірвання договорів з населенням стала фінансова нестабільність підприємства через заборгованість мешканців за сплату послуг:

“За період з березня 2022 року по липень 2023 року рівень оплати мешканцями багатоквартирних будинків міста за послугу з управління знизився до критичного рівня 34 %.

Всі роботи по обслуговуванню будинків проводяться виключно за рахунок коштів, які надходять від сплати мешканцями за послугу з управління багатоквартирним будинком.

Інших джерел фінансування у підприємства немає [...]. Щоб уникнути порушень умов договорів щодо виконання зобов'язань з боку управляючої компанії через складне фінансове становище підприємства, ми змушені з 01 вересня 2023 року припинити подальше надання послуги з управління багатоквартирними будинками за переліком, що додається”, - йдеться в офіційному повідомленні директора “Ладіса” Дмитра Литвинова.

Він також зазначив, що, за “умови фінансової можливості”, підприємство обслуговування будинків не припинятиме, допоки Краматорська міська рада не знайде іншого надавача послуг.

На цьому також зауважив заступник міського голови Андрій Безсонний у коментарі виданню “ОбщеЖитие”. Він підтвердив, що “Ладіс” допоможе обслуговувати будинки принаймні до 1 листопада. Саме до цієї дати Краматорська міська рада має провести конкурс та знайти нового надавача послуг. Про його початок мають повідомити найближчим часом, зазначив пан Безсонний.

Інші статті на цю тему

uk-ladis

Но, судя по всему, "конкуренты" не такие уж конкуренты

kot-koshka

Мешканці 6, 10 і 12 будинків на вул. Дніпровській у мікрорайоні "Станкобуд" на околиці Краматорська поскаржилися, що у цих будинках цеглою заклали вентиляційні отвори у підвалах

ladis

Будинки розбили на два об’єкти (лоти) для проведення конкурсу з призначення нової управляючої компанії

коментарі