Важливо :: Гроші :: 17 березня 2023 16:52 , Краматорск Пост
subcover

Уряд допомагає бюджетам Донеччині: Краматорськ грошей не отримав

Понад 2 мільярди гривень отримають громади області

У березні Уряд затвердив перший етап розподілу додаткової дотації обсягом 10,2 млрд гривень для 853 бюджетів територіальних громад та 17 обласних бюджетів.

Серед них 36 територіальних громад Донеччини. Вони отримають 2 мільярди гривень для покриття втрат місцевих бюджетів та додаткових витрат на ВПО. Про це повідомляє фейсбук сторінка Донецького регіонального відділення Асоціації міст України.

Краматорськ у число дотаційних міст не потрапив. Це при тому, що промисловість і бізнес у місті не працюють через війну, а мер міста Олександр Гончаренко називає бюджет 2023 року бюджетом виживання.

Наразі Уряд не оприлюднив критерії, за якими обирає громади для надання дотацій. У Донецькому регіональному відділенні Асоціації міст України нам також не змогли прокоментувати, чому Краматорськ не потрапив до списку, але додали, що надалі можливі зміни. 

У Донецькій області найбільшу суму отримає бюджет Маріупольської громади - майже 1,5 млрд грн. Також помітні суми отримають Лиманська - понад 113 мільйонів гривень, Вугледарська - понад 93 мільйони, Волноваська - 65 млн. 

З громад Краматорського району до списку крім Лиманської увійшли також Миколаївська, Костянтинівська, Новодонецька та декілька інших.

З повним переліком дотаційний громад можна ознайомитися за посиланням.

 

Інші статті на цю тему

byudzhet-kramatorska-2022

І як війна позначилась на бюджеті міста

grivni

Олександр Гончаренко називає бюджет 2023 року бюджетом виживання

remontcover

Контракт на ремонт 5 пошкоджених обстрілами будинків у Краматорську отримали підрядники зі спільним номером телефону та електронною адресою