Важливо :: Життя громади :: 11 березня 2020 21:51 , Олексій Ладика
protivoepidemiceskaya-komissiya

Уряд оприлюднив постанову щодо карантину: у Краматорську збирається протиепідемічна комісія

Рішення Кабміну є підставою для керівника закладу освіти запровадити карантин

Кабінет міністрів України ввечері 11 березня оприлюднив постанову "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", якою запроваджується карантин в усіх навчальних закладах країни, а також скасовуються всі масові заходи з кількістю учасників понад 200 осіб.

Згідно з постановою, карантин запроваджується з 12 березня до 3 квітня.

У четвер, 12 березня, о 8-й ранку у Краматорську відбудеться засідання тимчасової міської протиепідемічної комісії з питань запобігання і поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, повідомляє Краматорське самоврядування.

На цьому засіданні буде ухвалюватися рішення щодо карантину.

Тим часом класні керівники краматорських шкіл надсилають батькам через чати у Viber повідомлення про те, що з 12 березня у Краматорську запроваджується карантин, тож дітям не треба йти до школи.

 

Міністерство освіти та науки у листі до керівників закладів та управлінців написало, що вищезгадане рішення уряду є підставою для керівника закладу освіти видати наказ про запровадження карантину в закладі.

Отже, карантин запроваджується в усіх освітніх закладах незалежно від форми власності та сфери управління:

- дошкільної,

- загальної середньої,

- позашкільної,

- професійної (професійно-технічної),

- фахової передвищої,

- вищої,

= післядипломної освіти.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко у середу ввечері написав, що ОДА організовує виконання та контроль за дотриманням урядової постанови на території області, а також проводить необхідні профілактичні та протиепідемічні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Докладно про ситуацію з карантином він розповість на брифінгу 12 березня.

Нагадаємо, у Краматорську з 5 березня діє розпорядження міського голови про тимчасове обмеження на проведення масових заходів на території міста.

Інші статті на цю тему

koronavirus

Летальних випадків не зафіксовано

коронавірус

Від наслідків хвороби померло три людини

koronavirus-vakcinaciya-kramatorsk

Кількість підтверджених випадків більше, ніж позаминулого тижня

коментарі