Важливо :: Політика :: 12 грудня 2023 18:06 , Олексій Ладика
filashkin

Уряд погодив нового керівника Донецької ОДА: що про нього відомо

Розпорядження про призначення ще має підписати президент

Кабінет міністрів України погодив призначення Вадима Філашкіна новим головою Донецької обласної державної адміністрації.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Вадим Філашкін з 2019 року працює заступником голови Донецької ОДА, він обіймав цю посаду ще до призначення Павла Кириленка очільником Донеччини. До цього він працював у правоохоронних органах. 

Філашкіну 48 років, він - уродженець селища Арбузинка Миколаїівської області. З 1995 по 2001 роки він служив у Збройних силах України за контрактом - одразу після строкової служби в армії. 

Після того працював у структурах Міністерства внутрішніх справ - спочатку на оперативних посадах в управлінні по боротьбі з організованою злочинністю у Миколаївській області, потім на керівних посадах МВС в Одеській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях.

2015 року Філашкіна призначили на керівні посади у поліції Донецької області: спочатку він був заступником начальника управління – начальником відділу протидії хабарництву та організованим формам злочинності у сфері економіки управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Донецькій області, а потім він зайняв посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Нагадаємо, попередній голова Донецької ОДА Павло Кириленко був звільнений з посади у вересні цього року і очолив Антимонопольний комітет України, з тих пір обовʼязки начальника обласної військової адміністрації виконував перший заступник Ігор Мороз.

Для того, щоб Вадим Філашкін очолив Донецьку ОДА, відповідне розпорядження ще має підписати президент України Володимир Зеленський.

Інші статті на цю тему

enrike-menendes-na-zustrichi-donoda-ta-oon (1)

На партнерській зустрічі адміністрації області та ООН щодо відновлення постраждалих регіонів був присутній проросійський громадський діяч

vadim-filashkin

Відповідний Указ оприлюднений на офіційному сайті Голови держави

Vadym Filashkin

"Заборонене" спиртне на Донеччині можна придбати практично без перешкод

коментарі