reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 29 грудня 2020 11:00 , Олексій Ладика
telefon

Усі заявки на єдиний номер: у Краматорську перезапустять контакт-центр

Містяни зможуть звертатися щодо усіх проблем за номером 1505

З 1 лютого у Краматорську перезапустять єдиний контакт-центр, куди мешканці міста зможуть подавати заявки щодо усіх житлово-комунальних питань, питань соціальної сфери, питань незаконного будівництва та інших.

Про це стало відомо на апаратній нараді 29 грудня.

Контакт-центр діє і зараз. Він має сайт і номери телефонів:

1505

(06264)41-47-87

(099)455-07-06

"Наразі планується розширити діяльність цієї служби, щоб усі заявки надходили безпосередньо до контактного центру. А вже від цього центру заявки будуть передаватися на підприємство", - повідомила керівниця КП "Служба єдиного замовника" Марина Бурлай.

За задумом міської влади, це допоможе розвантажити комунальні підприємства та інші служби, щоб вони могли швидше реагувати на нестандартні ситуації.

"Ми бажаємо, щоб з 1 лютого наші мешканці взагалі нікуди не дзвонили, окрім нашого контакт-центру. Щоб вони взагалі забули телефони водоканалу, "Тепломережі", КМРТС, РЕС та інших, і дзвонили лише на наш контакт-центр. Саме так це працює у Покровську - ми побачили цей досвід, це набагато краще, мешканці задоволені", – сказав міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

Він додав, що через цей центр мешканці будуть отримувати швидку відповідь і зворотній зв'язок щодо своєї проблеми. 

Втім, представник Краматорського РЕМ на апаратній нараді зазначив, що у них є свій контакт-центр, і вони хотіли би працювати у тому самому режимі, що і зараз. 

"Усі ходять же по колу, телефонують до вас, потім до нашого контактного центру, потім немає зворотного зв'язку", - намагався переконати його Гончаренко. 

"Якщо місту це буде зручно, ми готові плідно взаємодіяти", - відповів представник РЕМ.

-----------

реклама

Вашему автомобилю не обойтись без охлаждающей жидкости. Приобрести качественный антифриз, можно воспользовавшись сайтом https://ucar.net.ua/productDirectory/Antifrizy-oxlazhdayushhie-zhidkosti. Большой выбор антифриза разных производителей по приемлемой цене.

Інші статті на цю тему

telefon

Усі дзвінки прийматиме Контакт-центр

avariynyy-telefon

Лише два підприємства залишаються зі своїми номерами

app-kc

Краматорский контакт-центр обещает через неделю запустить чат бот и приложение для Anroid и iOS

коментарі