Важливо :: Життя громади :: 20 серпня 2020 18:25 , Олена Круглова
batkivska-rada

Вісім шкіл Краматорська не готові до навчального року у умовах адаптивного карнтину

Порушення вимог щодо організації навчального процесу в умовах карантину були виявлені під час перевірки закладів освіти

Про це сьогодні, 20 серпня, повідомила начальник Управління освіти м.Краматорськ Марина Мозолева на плановому засіданні Батьківської ради.

Марина Мозолева відповіла на низку питань членів БР стосовно перевірки навчальних закладів до початку навчального процесу в умовах адаптивного карантину та наголосила, що під час перевірки у вісьмох школах були виявлені певні порушення встановлених організаційних вимог до навчального процесу. Адміністраціям шкіл наданий час на виправлення ситуації та на доопрацювання організаційних питань. Наступну перевірку з метою контролю виправлення помилок Мозолева планує провести безпосередньо перед початком навчального року.

Також під час обговорення питань харчування учнів у навчальних закладах міста Марина Мозолева виразила впевненність на 99%, що в Краматорській українській гімназії учні вже з початку цього навчального року будуть харчуватися повноцінно у власній столовій навчального закладу.

------------

реклама

Необхідні офісні стільці? Чи не хочете переплачувати? Вашій увазі представлені офісні стільці які можна вибрати на сайті economtochka.com.ua. Великий асортимент. Доступні ціни.

Інші статті на цю тему

detskii-sad
ukrainskii-flag-vysivanka
novij-dityachij-sadok-1-zernyatko-u-kramatorsku

Дитячий садок у с.Біленькому готують до відкриття

коментарі