Важливо :: Життя громади :: 03 березня 2021 10:42 , Олена Круглова
poriv-na-magistralnomu-vodovodi-poblizu-kramatorska

У Краматорську може бути скорочено водопостачання (оновлено)

На магістральному водоводі поблизу Краматорська виявлено декілька поривів

Водопостачання семи населених пунктів Донецької області може бути скорочено 3 березня через аварію на магістральному водоводі Другого Донецького водогону, поблизу м. Краматорськ (попередньо виявлено 3 пориви).

Про це повідомив пресцентр ДонОДА.

З 05:00 03.03.2021 року співробітниками КП «Компанія «Вода Донбасу» проводяться ремонтно-відновлювальні роботи на магістральному водоводі.

Можливе скорочення водопостачання м. Краматорськ, м.Костянтинівка (частково), м.Дружківка (частково), м.Слов’янськ, с.Петрівка, смт Щербинівка (частково) та смт Новгородське.

За повідомленням КВП "Краматорський водоканал" у Фейсбук, наразі частково припинено подачу води в с.Ясногорівське по вулицях: Баженова, Надії, Парникова, Космонавтів, М.Бернеса, Теплічна, Рубльова. В інші частини міста вода подається без обмежень.

На теплопостачання населення дана подія не впливає, на котельнях в населених пунктах, в яких можливо скорочення водопостачання, є запас води, якого вистачить орієнтовно на 2-3 доби.

Орієнтовний термін завершення ремонтних робіт буде відомий після проведення земляних робіт на місцях виявлених поривів.

Інші статті на цю тему

вода

Через планові ремонтні роботи водопроводу по Двірцевій, 29 15 квітня з 8.00 води не буде у частині житлових будинків та декількох комунальних установах

вода

Проводяться аварійно-ремонтні роботи

voda-1602563265XvTCp

Проводяться аварійно-ремонтні роботи

коментарі