Важливо :: Життя громади :: 03 березня 2021 10:42 , Олена Круглова
poriv-na-magistralnomu-vodovodi-poblizu-kramatorska

У Краматорську може бути скорочено водопостачання (оновлено)

На магістральному водоводі поблизу Краматорська виявлено декілька поривів

Водопостачання семи населених пунктів Донецької області може бути скорочено 3 березня через аварію на магістральному водоводі Другого Донецького водогону, поблизу м. Краматорськ (попередньо виявлено 3 пориви).

Про це повідомив пресцентр ДонОДА.

З 05:00 03.03.2021 року співробітниками КП «Компанія «Вода Донбасу» проводяться ремонтно-відновлювальні роботи на магістральному водоводі.

Можливе скорочення водопостачання м. Краматорськ, м.Костянтинівка (частково), м.Дружківка (частково), м.Слов’янськ, с.Петрівка, смт Щербинівка (частково) та смт Новгородське.

За повідомленням КВП "Краматорський водоканал" у Фейсбук, наразі частково припинено подачу води в с.Ясногорівське по вулицях: Баженова, Надії, Парникова, Космонавтів, М.Бернеса, Теплічна, Рубльова. В інші частини міста вода подається без обмежень.

На теплопостачання населення дана подія не впливає, на котельнях в населених пунктах, в яких можливо скорочення водопостачання, є запас води, якого вистачить орієнтовно на 2-3 доби.

Орієнтовний термін завершення ремонтних робіт буде відомий після проведення земляних робіт на місцях виявлених поривів.

Інші статті на цю тему

vodoprovidna-voda

На сьогодні вміст у воді аміачних сполук не перевищує встановлених державних нормативів

вода

Ремонтні роботи проводитимуться за адресою Героїв Небесної Сотні, 22 та розпочнуться о 8.30

вода

Через планові ремонтні роботи водопроводу по Двірцевій, 29 15 квітня з 8.00 води не буде у частині житлових будинків та декількох комунальних установах

коментарі