Важливо :: Життя громади :: 01 березня 2021 14:28 , Олена Круглова
vakcinuvannya-vid-covid-19-u-doneckij-obasti

В ДонОДА повідомили, коли розпочнеться вакцинація у Краматорську

Сьогодні стартувало навчання мобільних бригад, що будут долучені до вакцинальної кампанії по всій Донецькій області

Вакцинування від COVID-19 у Краматорську розпочнеться після дводенного навчання мобільних бригад Центру первинної медичної допомоги.

Про це сьогодні повідомив начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Донецької області.

Нагадаємо, що 23 лютого в Україну було доставлено першу партію вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). У Донецькій області вакцинальна кампанія розпочалася 25 лютого з Бахмутського району. Олександр Педенко пояснив прийняте рішення щодо Бахмутського району тим, що мобільна бригада Центра первинної медичної допомоги саме м.Бахмут на момент завезення вакцини пройшла навчання у Києві і мала можливість проводити щеплення.

Також він повідомив, що минулого тижня з 25 по 27 лютого у Києві пройшли навчання для регіональних тренерів представники з Краматорська та Маріуполя. А вже сьогодні вони розпочали навчання мобільних бригад інших Центрів первинної допомоги області.

Навчання бригад триватиме два дні, після чого вони будуть залученні до вакцинальної кампанії в інших містах Донецької області, у тому числі і в Краматорську.

Також нагадаємо, що наразі триває першй етап вакцинації. Він передбачає проведення щеплення медичних працівників ковідних лікарень, бригад екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті.

Інші статті на цю тему

koronavirus-v-kramatorske

З початком війни інтерес до коронавірусу зник. Але чи зник сам коронавірус?

koronavirus

У порівнянні з попереднім тижнем - майже у 15 разів

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

коментарі