Цікаво :: Review :: 17 червня 2022 13:49 , Краматорск Пост
good-sushi-pizza-1

В Івано-Франківську на краматорчан чекає смачна піца.

містить рекламні лінки
Мешканці Донецької області відчувають на собі весь тягар російської агресії, війна дійшла навіть до Краматорська.

Багато біженців знаходять прихисток в тилу, наприклад в Івано-Франківську. Тут на них чикає відносний спокій та мирне життя. Наше гостинне місто раде прийняти гостей і запропонувати їм скуштувати кухню місцевих закладів громадського харчування. Good Sushi & Pizza запрошує на піцу!

Піца на усі смаки!

В нашому меню представлені різні види піци із різноманітними начинками, кожна з яких володіє неперевершеними смаковими якостями. Серед цього розмаїття Ви неодмінно знайдете страву собі до смаку. Вони створюються професійними кулінарами згідно традиційних і популярних рецептів, а також оригінальних авторських рецептур.

Якщо у Вас є бажання скоштувати зразу декілька видів піци, або ж подати до столу достатньо їди для великої компанії, тоді варто скористатися акцією 1+1=3. Таким чином можна замовити три різні піци за ціною двох, щоб насолодитися ними в колі своїх друзів чи сім’ї.

третя піца в подарунок

Ці страви створюються в сучасній, добре оснащеній кухні із використанням найкращих інгредієнтів. Їх готують із свіжи, екологічно чистих та якісних продуктів, які пройшли ретельний відбір. В ході приготування строго дотримуються усі кулінарні та санітарні норми.

Окрім піци, ми пропонуємо великий вибір ролів, традиційні японські і популярні види суші.

Доступна піца для всіх.

Піца в Франківську коштує по-різному в різних закладах, що стосується Good Sushi & Pizza, то тут притримуються лояльної цінової політики, встановлюючи мінімальну націнку на весь спектр страв свого меню.

Демократичні ціни не єдине, що дозволить зекономити, адже у нас діють вигідні акційні пропозиції, наприклад акція за якою при покупці двох піц третя безплатна.

на піцу діють акційні пропозиції

Також слід виділити послугу безплатної доставки в межах міста.

Зробити онлайн замовлення можна на нашому сайті, або ж по телефону +380992382728. Його буде швидко доставлено за будь-яким адресом в Івано-Франківську та ближніх населених пунктів. Їжа транспортується в термобоксах, які зберігають її теплою і свіжою, наче щойно з кухні. Наші заклади працюють на винос, тому можете особисто завітати за до нас адресами вул: Грюнвальдська, 10 і Сорохтея, 41А.

Переваги Good Sushi & Pizza:

  • Великий вибір.
  • Смачна піца.
  • Дешеві ціни.
  • Постійні акції.
  • Якісні продукти.
  • Досвідчені поварі.
  • Сучасна кухня.
  • Безплатна доставка.
  • Працюємо без вихідних.