reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 21 січня 2020 10:53 , Олексій Ладика
obnimaski2

В Краматорске отмечают День объятий: молодежь на улице дарит всем обнимашки

21 января в центре Краматорска шумно и много обнимашек – молодежь вышла отметить Международный день объятий.

Около 20 активистов Молодежной Рады Краматорска утром вышли на площадь Мира с большой музыкальной колонкой и плакатами с призывом обниматься. Каждый желающий мог подойти и получить свою порцию объятий. 

Потом молодежь поднялась к ЦУМу, даря всем обнимашки, после чего пошла в сторону ДГМА.

21 января весь мир отмечает Международный день объятий. В этот день действует традиция – можно обниматься со всеми подряд, даже с абсолютно незнакомыми людьми. Главное, чтобы у них было взаимное желание.

А вы уже сегодня обнимались?

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Палкі обійми завжди у «тренді» ⠀ Академія долучилася до святкування Міжнародного дня обіймів. Зранку, 21 січня студентське самоврядування ДДМА вийшло на вулиці Краматорська, щоб подарувати перехожим гарний настрій, любов та тепло у цей морозний день. Яскраві плакати привертали увагу і спонукали зігріти одне одного в обіймах. ⠀ Хлопці та дівчата пройшлися площею Миру та центральними вулицями міста до нашої Академії. І на великій перерві, біля другого корпусу ДДМА кожен бажаючий отримав свою порцію обіймів від наших студентів. Під веселу музику студенти танцювали, співали і продовжували зігрівати серця інших. Окрім цього, ті, хто охоче взяв участь у палких обіймах, отримали чудові наліпки з логотипом ДДМА, які ще довго будуть нагадувати про цей яскравий день! #ДДМА #Краматорськ #деньобіймів #❤️

Публикация от ДДМА (@ddma_official)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Обігріти всіх у обіймах! Краматорська Молодіжна рада разом зі студентським самоврядування ДДМА @ddma_official долучилися до чудового дня, що збільшує рівень гормонів щастя та задоволення - Дня Обіймів‍♀️. Ніхто не заперечуватиме, що обійми дуже добре сприяють гарному настрою, та відображаються на самопочутті. Краматорська молодь взяла участь у цій акції зі справжньою завзятістю. На площі Миру, та крокуючи до Донбаської Державної машинобудівної академії дівчата та хлопці з плакатами закликали вітати один одного теплими обіймами. Завжди подібне супроводжується щирими посмішками перехожих, та знаходить хороший відгук. Це підкреслює, що "кожному за фактом, поруч потрібна людина" з її людською теплотою, та неупередженістю. Ми раді, що вже не перший рік молоді краматорці охоче приєднуються до руху, що направлений на добро. Тож не втрачайте можливості і обіймайте своїх близьких та рідних не лише сьогодні, а й кожного дня.

Публикация от Молодіжна Рада Краматорська (@molodkramrada)

Інші статті на цю тему

molodej
ac02
академія перший крок

Учасники проєкту повинні запропонувати креативну бізнес-ідею

коментарі