reklama-v-kramatorsk-post-top
Цікаво :: 11 листопада 2019 19:58 , Олексій Ладика
tocka-vilna-xata

В Краматорске презентовали "Tochka" – место, где музыканты могут творить и учиться

На презентации студии состоялся масштабный джем-сейшн

В Краматорске появилось место, в котором музыканты смогут творить и развиваться. Это музыкальная студия "Tochka", созданная молодежной платформой "Вільна Хата".

Презентация студии состоялась 9 ноября. Каждый мог прийти на это мероприятие и показать свое творчество. Поэтому музыкальный вечер выдался разноплановым: здесь звучал рок, рэп, дип хаус, фламенко, джаз и другие жанры музыки, как авторские песни, так и каверы. Выступили музыканты не только из Краматорска, но и Славянска и Константиновки.

Завершением музыкального вечера стал джем-сейшн.

По словам руководителя платформы "Вільна Хата" Николая Дорохова, в "Tochka" музыкальные группы смогут репетировать, записать песню, а в недалеком будущем – записать свое живое выступление. Кроме того, для музыкантов будут проходить воркшопы, а также курсе по игре на различных инструментах.

Сейчас на "Tochka" проходит запись на два курса – по созданию электронной музыки и игре на гитаре. Записаться на курс и узнать подробности подробности можно на странице музыкальной студии в Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

❗️Vilha Sound Lab відкриває запис на курс "Створення музики вдома"❗️ ▪️Цей курс розроблений для всіх, хто хоче навчитися створювати музику. Він надає базу для подальшого руху у композиторстві, саунд-продюсерінгу, саунд-дизайну та інших професій музичного світу. Наприкінці курсу ви матимете змогу випробувати свої теоретичні та практичні навички, зробити перші кроки у пошуку власного звучання. ▪️Викладач курсу - Євген Карпенко: Музичний продюсер і звукоінженер, зі стажем роботи 10 років. Працював з такими компаніями як: Lg, Intel, Steinberg, John Deere та іншими. Програма курсу та інші подробиці за посиланням https://bit.ly/2pD0AKv

Публикация от VilhaSoundLab (@vilhasoundlab)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Курси гри на гітарі! Мета курсу - надати можливість усім бажаючим, незалежно від віку, наявного музичного досвіду і наявності творчих здібностей, освоїти базові навички гри на гітарі. Посилання на реєстпацію в профілі сторінки. Програма навчання грі на гітарі / електрогітарі складається з двох рівнів: * I рівень - стартовий курс для тих, хто вперше бере в руки інструмент. * II рівень - для учнів, які мають мінімальні базові навички гри на гітарі. Програма курсу I рівень: * Посадка гітариста * Постановка рук для правильного звуковидобування * Налаштування гітари * Техніка правої руки: робота великого пальця, висхідний і спадний арпеджіо * Літерне позначення акордів * Освоєння прийому «Барре» * Теоретичні основи акомпанементу * Аплікатурою базових акордів * Вправи на розвиток незалежності, впевненості і швидкості пальців лівої руки * Розвиток почуття ритму (Робота з метрономом) * Виконання різних ритмічних малюнків на гітарі Програма курсу II рівень: * Вправи для розвитку технічних навичок * Ознайомитися з основами імпровізації * Навчитися будувати гами і акорди, і використовувати їх у грі * Освоєння популярних музичних напрямків. * Орієнтація на освоєння медиаторной техніки гри. * Навчання особливим прийомам виконання. #kramatorsk #vilha #tochka_krm

Публикация от VilhaSoundLab (@vilhasoundlab)

Інші статті на цю тему

130-let-prokofev-koncert
zbirka-rozkvitla-vilha (1)

Краматорські митці та мисткині презентували спільну поетичну збірку

atomic simao

У "Sova" розпочинається серія концертів топових і стильних музичних гуртів та виконавців

коментарі