Важливо :: Політика :: 15 жовтня 2021 13:38 , Микола Жалнін
zhurnalistska-majsternya (1)

В Краматорську відкрилася Журналістська майстерня імені Юрка Матущака

Вона працюватиме на базі управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

В четвер, 14 жовтня, у приміщенні телеканалу "Донеччина TV", відбулася презентація та відкриття Журналістської майстерні, названої на честь загиблого у боях під Іловайськом бійця батальйону "Дніпро-1" та одного з організаторів донецького Євромайдану Юрка Матущака.

На ній були присутні його побратими: історик і політолог Станіслав Федорчук, теле- і радіоведучий Сергій Стуканов, журналістка та піарниця Першого каналу Українського Радіо (входить в структуру Суспільного мовлення) Дарина Анастасьєва, батьки загиблого воротаря юнацької команди краматорського "Авангарду" Степана Чубенка, представники ДонОДА, а також студенти та викладачі вищих навчальних закладів міста.

Учасники під час презентації ділилися з аудиторією спогадами про Юрка Матущака і газету "Поштовх плюс", одним із ключових засновників якої він був. Вона виходила лише українською. У ній публікувалися як статті на актуальні теми для суспільства, так і примітки для молоді.

В коментарях нашому виданню начальниця управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Тюріна заявила, що в  Журналістській майстерні подібні зустрічі проводитимуться і надалі раз на місяць. На цих зустрічах відомі журналісти ділитимуться з бажаючими власним досвідом. Зокрема, протягом листопада цього року планується зустріч із кореспондентом телеканалу "Інтер" Русланом Грищуком. Він розповість про основи безпеки журналіста, орієнтування у незнайомих умовах, роботу в інших країнах тощо.

Інші статті на цю тему

enrike-menendes-na-zustrichi-donoda-ta-oon (1)

На партнерській зустрічі адміністрації області та ООН щодо відновлення постраждалих регіонів був присутній проросійський громадський діяч

filashkin

Розпорядження про призначення ще має підписати президент

vadim-filashkin

Відповідний Указ оприлюднений на офіційному сайті Голови держави

коментарі