Важливо :: Життя громади :: 21 вересня 2021 13:08 , Олена Круглова
aparatna-narada-kramatorskoyi-miskradi-21-veresnya

В КУГ запрацював харчоблок, маршрутки до Дмитрівки та загроза числених аварій в опалювальний сезон

Добірка свіжих новин Краматорська

Сьогодні під час апаратної наради Краматорської міськради посадовці звітували про роботу комунальних підприємств за минулий тиждень.

Так, у Краматорській український гімназії запрацював харчоблок. Він не працював там 4 роки через технічні порушення, що виникли після капремонту приміщення.

Із 500 тисяч гривень, виділених на стерилізацію бездомних тварин в цьому році, КАТП поки освоїло тільки 80 тисяч. Це трохи більше 40 стерилізованих тварин. За словами керівника підприємства Олександра Роганова, до кінця року підприємство намагатиметься освоїти всю суму.

Нагадаємо, що КАТП відловлює бездомних собак, стерилізує і після перетримки відпускає на місці вилову.

Поступово зменшується кількість скарг від мешканців щодо дотримання перевізниками умов безкоштовного проїзду школярів за учнівськими квитками. Наразі на розгляді 7 скарг від мешканців на перевезення в транспорті ТТУ, 23 АТП-11410 і 21 «Юмвоса».

Жодний перевізник не подав заявки на участь у конкурсі, де розігруватиметься маршрут пасажирських перевезень у с. Дмитрівка.

Комерційні перевізники не виявили зацікавленості в ньому. А комунальний перевізник ТТУ не має вільного транспорту та ліцензії на приміські перевезення. 

Міський голова Олександр Гончаренко доручив спеціалістам детально розрахувати економіку маршруту, виходячи з 5 рейсів до Дмитрівки і назад на добу. Після цього, якщо 8 жовтня конкурс не відбудеться через відсутність учасників, послугу буде закуплено через аукціон в системі Prozorro.

Теплопостачальні підприємства готові до опалювального сезону на 97-98%. Підготовлені котельні та теплові пункти.

Але тепломережеві комунікації відновлені мінімально через відсутність необхідного фінансування. Представники деяких тепопостачальників кажуть про слабку технічну підготовку до опалювального сезону. Вони прогнозують дуже важкий сезонний запуск систем та багато поривів тепломережі.

***

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы важные новости сами вас находили, и вы не пропустили ничего интересного

Вы также можете следить за обновлениями сайта на  нашей странице в Facebook. Подписывайтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

коментарі