Важливо :: Життя громади :: 12 травня 2023 16:28 , Олексій Ладика
liman (2)

В обласному департаменті ЖКГ розповіли, коли у Лимані відновлять водопостачання

Місто майже рік живе без централізованого водопостачання

У звільненому від російських окупантів місті Лиман на півночі Донецької області через сім місяців після деокупації досі не відновлене централізоване водопостачання, але у більшості мешканців є електроенергія.

Про перспективи відновлення постачання води і газу лиманцям журналіст Kramatorsk Post спитав у директора обласного департаменту житлово-комунального господарства Сергія Гончаренка. Ось, що він відповів:

"Це - питання відновлення роботи сталого енергоживлення. Місто Лиман заживлене з кількох джерел через так звані розподільчі мережі електрозабезпечення. Цю роботу [відновлення електропостачання] ведуть постійно. Але ж ви розумієте, що питання кількості аварійних бригад комунальників та енергопостачальників обмежене. Кілька десятків бригад працюють постійно. 

Водяні мережі ми більш-менш вже пропрацювали - це лиманський окремий підрозділ компанії "Вода Донбасу". Ми можемо запускати насоси, але ж ви розумієте, що які тоді будуть втрати і наскільки це буде нестабільно, якщо ми забезпечимо заживлення цих велетенських насосів від генераторів? 

Тому ми вже підготувалися, наскільки це можливо у військових умовах, і як тільки буде повністю відновлене електропостачання, ми будемо запускати [водопостачання]".

Інші статті на цю тему

citymainenancecover

Інфраструктура міста продовжує працювати в умовах воєнного стану

komunlka

Директор департаменту запевняє, що боржників відключати від послуг не будуть

Lymancover

За час великої війни населення громади скоротилося мало не втричі

коментарі