Важливо :: Життя громади :: 13 липня 2021 14:02 , Олена Круглова
kramatorsk_apparatka_13lipnya-1 (1)

Вакцинація на заводах, піднятий пішохідний перехід та нові зупинки міського транспорту: що відбувається у Краматорську

Коротко про новини Краматорська за тиждень

Сьогодні, 13 липня, під час апаратної наради начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко доповів, що, відповідно до дорожньої карти, вакциніція від коронавірусу проведена військовим, які розташовані в місті, та працівникам Нацполіції. Наступним етапом стане проведення щеплення працівникам найбільших підприємств, а саме НКМЗ, та заводу "Енергомашспецсталь". Від цих заводів своє бажання зробити щеплення підтвердили 2200 працівників. Наразі визначаються терміни та місце проведення вакцинації.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що зупинки по В. Стуса та по Маяковського, баля ПК "Будівельник", які були демонтовані під час ремонту тротуарів, будуть встановлені до 20 вересня.

Начальник управління ЖКГ також допопвів, що будівництво нової зупинки міського траспорту біля школи №1 потребує узгодження з Управлінням капітального будівництва. В липні питання виділення коштів на будівництво винесуть на розгляд депутатів. З урахуванням розробки проєктної документації, проведення тендеру та робіт Андрій Литвиненко визначив орієнтовний термін встановлення зупнки 2-3 місяці. 

Щодо проведення конкурсу на пасажирськи перевезення до с. Дмитрівка Андрій Литвиненко зазначив термін до 20 серпня. Він попередив, що у поліції виникли зауваження щодо якості дороги, якою буде проходити маршрут міського автобусу. Ця дорога знаходиться на балансі області і ремонт дорожнього покриття має виконати балансутримувач "Облавтодор".

"Якщо дорога не буде відремонтована, конкурс перевізників не відбудеться. До Департаменту промиловості ДонОДА з проханням про ремонт ми вже звернулися", - допопвів Андрій Литвиненко.

Щодо встановлення обмежувачів шкидкості по бульвару Краматорському в районі ЗОШ № 8 та магазину "Анна", за словами Андрія Литвиненка, наразі розглядається варіант встановлення там піднятого пішохідного переходу. Кошти на його втановлення планують просити виділити у депутатів на сесії 28 серпня.

Директор КП "Міськсвітло" Юрій Марченко доповів, що світлофор на перехресті вулиць Двірцева та Я. Мудрого має значний фізичний знос. Але його заміну виконати підприємство не може, оскільки він знаходиться на балансі МВС України. Тому найближчим часом буде проводитися тільки його поточний ремонт з заміною ушкоджених елементів.

Інші статті на цю тему

коментарі