Цікаво :: Review :: 05 січня 2022 10:27 , Дмитро Лук'яненко
top-statey-2021

Вбивство 2009 року, смердюча вода, новий мікрорайон та відверта історія чайлдфрі, - найпопулярніше у 21-му році

Які матеріали Kramatorsk Post 2021 року були найпопулярнішими серед читачів, та які варто прочитати, якщо ви їх пропустили

Весь минулий рік наші журналісти працювали над створенням для вас цікавого і різноманітного контенту.  Ми не гналися за кількістю і оперативністю новин, розуміючи, що цю гонитву засоби масової інформації вже давно програли соцмережам. Тому ми намагалися із усього інформаційного потоку відібрати лише найцікавіше та найважливіше, розібратись в суті того, що відбувається, і показати вам всі ці процеси трохи глибше та докладніше, ніж це зазвичай робиться.

А ще ми сконцентрувались на особистих історіях людей - тих, хто мешкає поряд з нами.  Люди з незвичним поглядом на життя, люди, чиї драматичні, захопливі або успішні історїї дивують, хвилюють або надихають, стали героями наших матеріалів. 

Одна з найпопулярніших таких історій - історя мешканки міста Оксани, яка сповідує філософію чайлд-фрі. Їй 49 років, вона не має дітей, але стверджує, що це її свідомий вибір і почувається вона при цьому абсолютно щасливою. 

Окрім того, що історія набрала тисячі переглядів на сайті, понад місяць не вщухали бурхливі обговорення цієї теми в соцмережах. Люди висловлювали різні думки, було багато тих, хто підтримував героїню та закликав поважати і приймати будь-який вибір людини щодо свого життя. Але в також ця історія показала, що вчитися бути толерантними, поважати інших та викорінювати печерне невігластво, яке прикривається прихильністю до "традиційних цінностей", нашому суспільству доведеться ще довго.

Ще одна досить резонансна особиста історія - це історія колишнього поліцейського Антона Малюского. Але ця історія не про службу в поліціїї, а про те, як живуть батько й син удвох. 

Антон розлучився з дружиною, і після розлучення син залишився жити з батьком. Про те, як вони будують свій побут, про тонкощі взаємовідносин батька і підлітка і була ця історія.

На сторінках багатьох видань можна знайти безліч розповідей самотніх мам, але публікації про те, як діти живуть з батьком - це рідкість. Саме тому ми і вважаємо історію Антона і Рината дуже цікавою. І багатьом нашим читачам вона виявилась до вподоби, але, окрім цього, Антонові довелось отримати й величезну порцію хейту.  Чоловікові, в основному, закидали про "псведогероїзм", та, на наш погляд, дрімуча темнота окремих коментаторів лише вигідно та контрасно відтінює красу та привабливість цєї історії.

Щодо подій, які сталися минулого року, то їх було безліч, але більшість сенсацій - як морська хвиля: швидко накриває та швидко сходить, на залишаючи сліду. Тож ми намагались більше слідкувати за тими подіями, яки мали певний розвиток та вплив на суспільство нашого міста.

Одна з таких подій - заява про будівництво нового мікрорайону "Європейський" та ще купа супутніх подій: міська програма житлового кредитування, відкриття офісу інвестора-забудовника і т. д. Посилання на всі ці події ви зможете знайти під цією статтею в розділі "Інші статті на цю тему".

Великого резонансу зазнала і історія з жахливою якістю питної води в місті. Люди вимагали чіткої і правдивої інформації про те, що сталося з водою. Владі і ЗМІ закидали звинувачення у замовчуванні ситуації. Але, насправді, ніякої змови та таємниці тут не було, просто знадобився певний час, щоб розібратись в проблемі. І Post про це писав чи не найдокладніше.

Ну і традиційно в перелік найчитаніших матеріалів не могли не потрапити кримінальні теми. Цього року з кримінальної тематики в беззаперечні лідери вийшли дві історії.

Перша - про вбивство Максима Кременчугського. 40-річного чоловіка вбили в його квартирі в мікрорайоні Лазурний. Підвищений інтерес читачив, мабуть, пояснюється тим, що вбитого знав ледь не весь мікрорайон. Чоловік останнім часом просив грошей під одним з магазинів, але, попри це, багато людей знали його, як досить порядну людину, яка нездатна когось скривдити.

 

Друга кримінальна історія чимось схожа на першу. Мабуть, безневинністю головного героя-жертви. 27-річний хлопець Олександр Петраков, відомий багатьом як "Саша-бомж", який жив на вулиці у центрі міста, ніколи нікого не чіпав, не жебракував і майже не випивав.

Але одного разу його знайшли забитим до смерті. Найдивовижніше в цій справі те, що вбивство сталося 2009 року і 12 років справа провела в "глухарях", принаймні в уявленні містян. Але наприкінці минулого року правоохоронці затримали підозрюваного, якому зараз вже майже 30 років, а на момент вбивства він був 17-річним підлітком. 

Далі буде... В другій частині огляду ми розповімо про кілька цікавих минулорічних матеріалів, які з різних причин чомусь не набрали великої кількості переглядів, але ми вважаємо їх дуже класними, несправедливо обділеними вашою увагою та неодмінно радимо вам їх почитати.

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили;

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

socmerezhi-kramatorsk-oglyad-22-grudnya

Огляд топових обговорень краматорців у соціальних мережах

shcho-vzyati-z-kramatorska

І де придбати магнітики, якщо хочеться все ж їх

ye_banished_privateers_заставка (1)

На этой неделе слушаем альбом A Pirate Stole My Christmas "Ye Banished Privateers"

коментарі