Важливо :: Життя громади :: 26 серпня 2021 11:03 , Олексій Ладика
vakcinaciya-privivka

Вчителі краматорських шкіл щеплені у 4 рази менше від необхідного (доповнено)

Якщо Донеччина потрапить до "жовтої", "помаранчевої" чи "червоної" зони, а рівень вакцинації вчителів буде менший за 80%, то школа працюватиме дистанційно

Рівень вакцинації вчителів та працівників краматорських шкіл становить 22% при необхідних 80%. 

Про це стало відомо на робочій нараді міського голови Краматорська Олександра Гончаренка та директорів шкіл, яка відбулася 25 серпня, повідомляє пресслужба Краматорської міськради.

Раніше очільниця управління освіти Олена Дрига повідомляла, що якщо рівень вакцинації у школі менший за 80%, то навчальний заклад буде працювати дистанційно.

5 серпня набули чинності зміни до постанови Кабміну №1236, згідно з якими, у разі переходу області до "жовтого", "помаранчевого" чи "червоного" карантинного рівня епідемічної безпеки, для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Якщо кількість вакцинованих буде менше, то школа не в "зеленій" зона перейде на дистанційне навчання.

Донеччина і Краматорськ наразі перебувають у "зеленій" зоні.

Kramatorsk Post через Фейсбук звернувся до чиновниці з проханням надати таблицю з кількістю вакцинованих у кожній школі, але відповіді не отримав. Ми направили інформаційний запит з проханням надати цю інформацію.

Гончаренко закликав директорів шкіл "проводити роз’яснювальну роботу серед своїх колективів".

"Наприклад, ви вже своїм власним прикладом (наразі щеплення отримала більша частина директорів шкіл) можете мотивувати співробітників. Адже для усіх нас головна мета єдина –  надавати якісну освіту нашим дітям. А це найефективніше робити при очному навчанні. Результати дистанційного навчання, наприклад, минулого року, досить невтішні – 33 % випускників, а це кожен третій учень, не пройшли ЗНО з математики", - сказав міський голова.

Очільниця управління освіти Олена Дрига раніше повідомляла, що деякі вчителі та персонал взагалі відмовляються вакцинуватися, а деякі хочуть отримати щеплення певною вакциною, якої зараз у Краматорську недостатньо.

На вчорашній апаратній нараді стало відомо, що кількість вакцинованих від коронавірусу у Краматорську - 27362 людей, це 17,6% від загальної кількості дорослих у місті. З них лікарів та середніх медичних працівників - 2381, робітників соціальної сфери - 463, вчителів та інших працівників освітньої сфери - 1730, працівників держустанов - 623.

Інші статті на цю тему

shoolcover
obstril-shkola (4)

Підрядник погодився виконати усі роботи майже за 16 млн грн

licey-8-kramatorsk

В обласному департаменті освіти і науки розповіли про особливості нового навчального року

коментарі