Цікаво :: Review :: 17 липня 2022 13:11 , Краматорск Пост
dytyache-vzuttya-optom

Вибирають за виглядом, оцінюють за якістю: декілька порад продавцям дитячого взутя

містить рекламні лінки
Щоби продаж дитячого взуття приносив прибуток продавцю і задоволення покупцям, важливо правильно підібрати асортимент

Взутєвий магазин, при правильній організації роботи, приречений на успіх, адже взуття потрібне людям в будь-які часи та в будь-яку пору року. Ще більш успішним з цієї точку зору може бути продаж дитячого взуття, тому що діти дуже активні та швидко ростуть, то ж і взуття їм купують набагато частіше.

Але попри загальні правила, які стосуються організації та ведення будь якого бізнесу, в цьому виді діяльності є свої особливості, які варто враховувати. Так, головна задача зрозуміла - закупити дитяче взуття оптом. А от що, де та у кого - до цього питання треба підходити більш ретельно. 

Дитяче взуття купують очима

Мода на дитяче взуття - штука дуже мінлива, часто залежить від того, що зараз взагалі популярно в дитячому світі - які кольори, герої, форми. Але при цьому одна річ залишається незмінною - практичність, якість та зручність. І, на що зараз в першу чергу звертає увагу мама, - прийнятна ціна. Отже хочете, щоби у ваш магазин повертались знову - зацікавте дитину яскравістю та виглядом, а маму - ще й якістю практичністю та ціною. Зробити це одночасно - це задача номер один.

Спортивне дитяче взуття - потрібна особлива увага

На додачу до вже перелічених вимог, до спортивного взуття додається ще одна - безпека та ергономіка.  І з цієї точки зору різні вимоги залежать як від типу взуття - балетки, кеди, кросівки тощо, так і від вікової категрої, для якої вони призначаються. Тому що дитячий опорно-руховий апарат швидко змінюється і має свої особливості у кожному віці. Отже, якщо ви зібрались закупити кеди дитячі оптом, то маєте чітко це усвідомлювати. 

Ідеальний варіант - не тільки попередньо вивчити и потреби своєї ЦА, а і поради спеціалістів - тих же дитячих ортопедів, тренерів. Це друга важлива задача.

Вибір постачальника дитячого взуття

Ми підходимо до найскладнішого питання - вибору постачальника. Адже він за визначенням має задовольняти і всі перелічені вище вимоги ваших клієнтів, і бути вигідним та зручним вам. Тобто повинен мати асортимент, який перекриє більшість запитиів вашої цільової аудиторії, мати оптимальну ціну та рівень сервісу. Знайти одного постачальника, який би міг задовольнити усі вимоги, непросто. 

В цьому питанні варто звернути увагу на інтернет-магазин «МореОпта 7км», який працює в даному сегменті ринку вже понад 7 років.  Магазин працює на одному з найбільших у Європі промтоварних ринків "7 км". Це великий майданчик, який охоплює близько 200 брендів, понад 150 000 проданих товарів та асортимент, актуалізація і оновлення якого відбуваються щоденно відповідно до сезону та запитів з боку клієнтів. 72 % клієнтів, які зробили тут закупівлю, повертаються знову. 

При цьому він досить зручний для користування. Він побудований по сучасній схемі інтернет-магазину, та має велику кількусть зручних фільтрів. Можна відфільтрувати товар за 14-ма показниками. Серед них як стандартні - країна, бренд, ціна, розмір, так і дость просунуті параментри - висота підбору, висота платформи, матеріал кожної з частин - подошви, верха, підкладки тощо. Отже це значно полегшує ваші закупівлі та дозволить задовольнити вимоги ваших найвибагливіших покупців.

Інші статті на цю тему

kava-zavarna

Если подобрать хороший кофе и правильно его заварить, можно получить напиток не хуже, чем в лучших кофейнях

marathon-1

Занятие спортом важно круглый год. Чтобы пробежки были комфортными и эффективными даже в прохладную пору, нужен соответствующий гардероб и в первую очередь это касается обуви.

stend-nkmz-2

Міська влада каже, що це не перша і не остання конструкція, яка була демонтована