Важливо :: Політика :: 23 травня 2022 09:54 , Олексій Ладика
maksim-efimov

Від "Довіри" до "Відновлення": Максим Єфімов очолив нову депутатську групу у Верховній Раді

Більшість членів групи - колишні представники "ОПЗЖ"

Народний депутат України Максим Єфімов, обраний до парламенту від виборчого округу у Краматорську, став співголовою нової депутатської групи "Відновлення України".

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Після переобрання до Верховної Ради у 2019 році Єфімов спочатку був позафракційним, а потім увійшов до складу депутатської групи "Довіра". 

"Російська агресія проти нашої суверенної держави стала тим каталізатором, який проявив і розмежував сили добра і зла у сучасному світі. Масштаб цих трагічних подій підштовхнув мене до переосмислення життєвих пріоритетів, політичних цілей, особистої результативності як політика та громадського діяча.

Вдячний своїм колегам із групи «Довіра» за співпрацю, але вважаю, що можу бути більш ефективним для громадян України у складі нової парламентської групи «Відновлення України». Тим більше, що мені довірили бути одним із її лідерів.

У нас – актуальна програма дій щодо викликів нинішнього воєнного стану і системне бачення відновлення держави, здобуття європейських стандартів якості життя.

Плануємо у своїй діяльності активно залучати нескінченну енергію українців, що стала вирішальним фактором нашої ефективної боротьби і майбутньої перемоги.

Слава Україні!", - написав Єфімов у Фейсбук.

Співголовою "Відновлення України" разом з Максимом Єфімовим став Ігор Абрамович - народний депутат, обраний від проросійської партії "ОПЗЖ". Після лютневого вторгнення Росії до України написав заяву про вихід з фракції "ОПЗЖ".

До складу "Відновлення України" загалом увійшли 17 депутатів. Більшість з них - колишні представники нещодавно забороненої "ОПЗЖ" (Анатолій Бурміч, Валерій Гнатенко, Дмитро Ісаєнко, Ігор Кісільов, Олександр Лукашев, Володимир Мороз, Тетяна Плачкова, Наталія Приходько, Антоніна Славицька, Вадим Столар, Олександр Фельдман).

Окрім того, до нової парламентської групи увійшов тепер вже колишній представник "Довіри" Олександр Ковальов, а також три колишні депутати від "Слуги народу" Олег Воронько, Артем Дмитрук і Олександр Юрченко. Останнього виключили з пропрезидентської фракції після корупційного скандалу - він начебто отримав хабар за внесення пропозицій до одного із законопроєктів, у вересні 2020 року йому оголосили підозру у хабарництві. 

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

maksim-efimov

За час свого існування фонд змінював назву тричі, що збігалося з переламними моментами у кар’єрі його засновника

aleksandr-kovalev-maksim-efimov

Як змінилась фінансово-промислова група колишнього нардепа, які компанії до неї входять та що приносить найбільші прибутки

vitryak (1)

Вітряний комплекс частково межуватиме з природно-заповідним фондом, що, на думку експертів, створить загрозу для його існування

коментарі