Важливо :: Життя громади :: 14 серпня 2023 10:20 , Краматорск Пост
Kintscover

Від поранень, отриманих під час обстрілу Покровська, помер колишній очільник Краматорського рятувального загону

Лікарі кілька днів боролися за його життя

Вчора вночі у дніпровській лікарні імені І.І. Мечникова зупинилося серце начальника 9 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління полковника служби цивільного захисту Віталія  Кінца, який отримав поранення під час ліквідації наслідків обстрілу в м. Покровськ. Про це повідомляє сторінка ДСНС у Донецькій області.

В той вечір 7 серпня полковник рятувальної служби Віталій Кінц разом з особовим складом Покровського гарнізону, рятував мирних мешканців, які постраждали внаслідок ворожого обстрілу. А під час повторного обстрілу Віталій Кінц отримав тяжкі поранення. Його було госпіталізовано до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова, де лікарі кілька днів відчайдушно боролись за його життя.

Віталій Кінц очолював 9-й Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України в Донецькій області з жовтня 2018 року.

До цього керував рятувальними загонами у Добропіллі та Краматорську. У лавах ДСНС служив з 1996 року. Мав численні державні нагороди, а колеги завжди відзначали його товариський характер та веселу вдачу.

Сім'я рятувальників назавжди запам'ятає Віталія Володимировича як світлу людину, сміливого та людяного керівника, справжнього професіонала своєї справи, який присвятив службі значну частину свого життя та вклав у неї свою душу.

Також на сторінці загальноосвітньої школи № 5 м. Краматорськ з'явився допис, у якому "Адміністрація та педагогічний колектив висловлює глибоке співчуття родині учня 9-А класу Кінца Максима у зв'язку зі смертю його батька - Кінца Віталія Володимировича - керівника пожежно-рятувального загону, полковника служби цивільного захисту".

Інші статті на цю тему

fire (1)

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав

коментарі