Важливо :: Гроші :: 15 лютого 2021 20:04 , Олена Круглова
granti-lyutij-2021

Відеоблогерство, шкільне підприємство, захист прав жінок: які ініціативи місцевих організацій можуть підтримати у лютому

"Kramators Post" зробили огляд найактуальніших грантів та конкурсів

Конкурс на створення соціальних шкільних підприємств

Фонд Східна Європа та німецька неурядова організація ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс проєктів на створення соціальних шкільних підприємств.

Участь можуть взяти недержавні неприбуткові організації у партнерстві з державними закладами шкільної освіти з малих міст чисельністю населення до 60 тис. осіб та сільської місцевості Вінницької, Донецької (підконтрольна частина), Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської (підконтрольна частина), Львівської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Дедлайн - 20 лютого 2021 року.

Максимальна сума гранту на проєкти в громадах із чисельністю населення до 30 тисяч населення становить 75 000 грн, а у громадах із чисельністю населення 30-60 тисяч – 100 000 грн.

Очікується, що школи, які беруть участь у конкурсі, оберуть курс «Соціальне шкільне підприємництво» як частину складової навчальної програми та використовуватимуть у роботі посібник для учнів 8, 9,10,11 класів, батьків та вчителів «Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап», який схвалено МОН до використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

У межах цього конкурсу буде підтримано 10 проєктів. Реалізація проєктів-переможців конкурсу розпочнеться від квітня 2021. 

Останній термін подання заявок – 20 лютого 2021 року.

Запитання щодо цього оголошення можуть бути надіслані Ользі Шаваровій, менеджерці програм Фонду Східна Європа, електронною поштою на адресу: oshavarova@eef.org.ua.

Конкурс civic tech інновацій від ЄС та Фонд Східна Європа

Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди» запускає програму акселерації  Act to Connect для команд, що розробляють civic tech рішення.

Конкурс покликаний об’єднати громадськість та соціально відповідальний IT-сектор задля створення ІТ-продуктів, які допоможуть громадянському суспільству ефективно реагувати на виклики пандемії COVID-19. Адже в її умовах рішення civic tech відкривають нові можливості для підтримки взаємодії громадян, участі, надання послуг та реалізації ініціатив.

До конкурсу запрошуються команди, сформовані з громадських активістів, представників малого та середнього бізнесу, державних та комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування і благодійних організацій, неурядових організацій, ініціативних груп, розробників, інженерів, студентів.

Призовий фонд конкурсу становить 5 мільйонів гривень.

Заявки приймаються до 28 лютого 2021 року. Експертне журі відбере та запросить найкращі проєкти до участі в онлайн-хакатоні.

Проєкт триває з жовтня 2020 року по квітень 2022 року.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою 3DProject@eef.org.ua.

Гранти на проєкти для творчої молоді

Гранти надаються програмою House of Europe та підтримують проєкти, що залучають молодь віком від 16 до 25 років та мають на меті розвиток локальних мистецьких ініціатив.

До участі запрошуються офіційно зареєстровані в Україні організації, що мають досвід у сфері культури і мистецтва та можуть отримувати грантову допомогу.

Дедлайн - 1 березня 2021 року.

Сума гранту: Від 6 000 до 8 000 євро.

Задати питання можна за електронною адресою viktoriia.lunochkina@houseofeurope.org.ua

Конкурс на фінансування проєктів в рамках програми «Культура законності»

В рамках програми «Культура законності», що впроваджується Центром культурного менеджменту за фінансування Посольства Королівства Нідерландів, триває конкурс проєктів, що висвітлюють суспільну цінність верховенства права, доброчесності, антикорупційної поведінки, культури законності.

Дедлайн - 30 червня 2021 року.

Підтримуються ініціативи, що сприяють формуванню культури законності та доброчесності як важливої складової вільного від корупції суспільства. Увага до цих явищ за умови пандемії коронавірусної інфекції вітається особливо.

До участі в конкурсі запрошуються юридичні особи усіх форм власності (включно з ФОП).

В рамках програми буде підтримано щонайменше 20 проєктів з максимальним бюджетом до 15 000 гривень. Загальний бюджет програми — 300 000 гривень.

Гранти на підтримку ініціатив громадянського суспільства та медіа у сфері протидії корупції

Програма «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!» оголошує грантову програму на підтримку ініціатив громадянського суспільства та медіа у сфері протидії корупції.

Це програмне оголошення передбачає подання заявок на реалізацію проєктів, які спонукають суспільство до запобігання корупції, розроблення аналітичних матеріалів щодо механізмів підвищення обізнаності та виховання цінностей, спрямованих на запобігання корупції, сприяють виникненню коаліцій, об’єднаних довкола спільних питань, які спроможні здійснювати адвокацію ефективних антикорупційних заходів на національному і субнаціональному рівнях та ефективно поширювати антикорупційні месседжі в цільових громадах. Проєкт «ВзаємоДія!» очікує інноваційні ідеї та підходи, зорієнтовані на результат.

Розмір гранту від 10 000 до 150 000 доларів США.

Кінцевого терміну для подання концепцій не встановлено. Концепції приймаються по мірі надходження. Заявники отримають відповідь щодо своїх концепцій протягом 30 днів від дати подання.

Конкурс мікро грантів для громад Донецької області від БО «БФ «Карітас Краматорськ»

БО «БФ «Карітас Краматорськ» оголошує конкурс мікро грантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Участь у проєкті можуть приймати фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Краматорськ та Бахмутському, Добропільському, Костянтинівському, Покровському, Лиманському, Олександрівському та Слов’янському районах Донецької області.

Розмір гранту становить 22 000 грн.

Заявки приймаються до 31.03.2021.  

З всіх питань можна звертатись за телефоном 066 993 28 00 (гаряча лінія) або 050 315 81 33 менеджер по грантам Анна.

Стипендії до 120 тис. грн. для відеоблогерів від Міжнародного фонду «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» хоче підтримати виробників якісного україномовного відеоконтенту у Youtube та допомогти у створенні роликів, що просуватимуть ідеї критичного мислення та раціонального погляду на світ та події в ньому.

Дедлайн - 28 лютого 2021 року.

Результати конкурсу будуть опубліковані не пізніше 31.03.

З питаннями щодо конкурсу можна звертатися за адресою pr@irf.ua до 24 лютого включно.

Конкурс довгострокових грантів для жіночих/феміністичних організацій України

Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує конкурс довгострокових грантів у рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна».

Дедлайн - 26 лютого 2021 року.

До участі запрошуються українські жіночі/феміністичні організації, що мають інноваційні ідеї для просування прав жінок. 

Розмір гранту: 30 000 канадійських доларів

Запитання можна надсилайте на електронну скриньку grants@uwf.org.ua із зазначенням назви конкурсу («Довгострокові гранти») до 15 лютого 2021 року.

УЖФ опублікує відповіді на усі запитання 16 лютого на сайті (www.uwf.org.ua) та поширить інформацію через свої соціальні та медіа ресурси.

Інші статті на цю тему

kurkul-696x418
pankov1
UPSHIFT

Найбільш успішні проєкти отримають фінансування від ЮНІСЕФ та ING Bank

коментарі