Цікаво :: Спорт :: 21 січня 2021 13:35 , Краматорск Пост
donbas-krizhan-vovki

Відеоогляд матчів УХЛ: "Донбас" обіграв "Крижаних Вовків", а "Сокіл" розгромив "Маріуполь"

Сьогодні гру проведе ХК "Краматорськ"

20 січня відбулися матчі 27-го туру Української хокейної ліги Паріматч.

"Сокіл" розгромив "Маріуполь" з рахунком 8:2, а "Донбас", поступаючись по ходу зустрічі, здолав "Крижаних Вовків" 6:3.

"Донбас" - "Крижані Вовки": огляд матчу

Зі стартових хвилин донецький клуб пішов вперед і змусив "Вовків" притиснутися до своїх воріт. На 6 хвилині господарі домоглися свого: Шишлянніков з передачі Сигарьова вивів "Донбас" вперед.

І все ж, гості несподівано відігралися. "Вовки" розіграли швидку контратаку. Сурін віддав передачу на Панкова і форвард киян потужним кидком послав шайбу крізь Дьяченко - 1:1. Через 38 секунд донеччани знову вийшли вперед. Монс, з передачі Кожевникова, прорвався по флангу і потужним кидком прошив Макаренка - 2:1.

У другому періоді "Вовки", граючи на контратаках, закинули дві шайби за 4 хвилини до кінця періоду. Але за три секунди до кінця другого відрізка матчу Казаковцев, з передачі Туркіна зрівняв рахунок - 3:3.

У заключній двадцятихвилинці вже на 45 хвилині донеччани вийшли вперед - точними кидками відзначилися Лялька і Захаров.

Надалі на майданчику спостерігалася в'язка гра з боротьбою на кожному сантиметрі лоьду. В кінці Сигарьов все ж закинув шосту шайбу в порожні ворота, після того як гості зняли кіпера з воріт і замінили на шостого польового гравця. У підсумку матч завершився з рахунком 6:3 на користь "Донбасу".

"Сокіл" - "Маріуполь": огляд матчу

Ця гра для "Сокола" стала найрезультативнішою у цьому сезоні, після неї клуб вийшов на друге місце в турнірній таблиці щонайменше до наступної гри проти "Кременчука".

В середині першого періоду рахунок відкрив Єгор Кузьменко: форвард киян технічно переклав шайбу на незручну руку, обіграв захисника і голкіпера, після чого завів шайбу в ворота.

У другому періоді господарі закинули тричі зусиллями Олексія Платонова, Ярослава Панченка та Андрія Смирнова, на що "Маріуполь" відповів точним кидком Владислава Лугового.

У третьому ігровому відрізку кияни продовжили гольову феєрію: підсумковий дубль на свій рахунок в день народження записав Олексій Платонов, першої шайбою в УХЛ відзначився Владислав Сушков, ще по голу закинули Андрій Міхнов і Фелікс Морозов. "Маріуполь" зміг відповісти влучним кидком капітана Володимира Чердака.

У другому ігровому дні 27-го туру чемпіонату "Кременчук" о 18:00 зіграє з херсонським "Дніпром", а о 19:30 "Краматорськ" прийме "Білий Барс" з Білої Церкви.