Важливо :: Життя громади :: 09 лютого 2021 19:24 , Олена Круглова
novij-dityachij-sadok-1-zernyatko-u-kramatorsku

Відкриття садка "Зернятко" знову відкладається

Як з'ясувалося, тепер виникла затримка у підключенні до газопостачання

Дитячий садок №1 "Зернятко" досі не підключений до газопостачання. Про це повідомила заступник начальника Управління освіти Олена Дрига на апаратній нараді Краматорської міської ради 9 лютого 2021 року.

Цей дитячий садочок був відремонтований у жовтні минулого року в рамках проекту "Велике будівництво". У листопаді вже був набраний штат і завершувалися підготовчі роботи до його відкриття, яке анонсувалося в грудні.

Але в грудні садок так і не відкрився через проблеми з підключенням до електропостачання та опалення. Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що ці проблеми вдалося подолати. Як з'ясувалось під час апаратної наради, зараз виникла проблема з підключенням до газопостачання.

"У нас станом на сьогодні будівля не здана в експлуатацію, дитячого садочка "Зернятко". Через це ми не можемо заключити договір на обслуговування котельні. Тільки коли відбудеться здача будівлі та території в експлуатацію, тоді ми зможемо [укласти угоду]", - доповіла Олена Дрига.

Ситуацію зі здачею в експлуатацію прокоментував заступник міського голови Сергій Смирнов. За його словами, обласний Департамент капітального будівництва обіцяє здати в експлуатацію будівлю та територію садка до кінця березня.

Олександр Гончаренко запропонував звернутися до очільника Донецької обладміністрації задля прискорення процесу отримання відповідних документів.

Інші статті на цю тему

novij-dityachij-sadok-1-zernyatko-u-kramatorsku

Дитячий садок у с.Біленькому готують до відкриття

dityachij-sadok-ivanivka-rekonstrukciya-1

На реконструкцію споруди планують витратити блізько 37 млн грн та завершити її цьогоріч восени

detsad-zernyatko-i-kug

Директор областного департамента капстроительства прокомментировал ситуацию

коментарі