Цікаво :: Review :: 26 серпня 2023 11:19 , Краматорск Пост
bodrum

Відпочинок у Туреччині. Курорти на узбережжі Егейського моря: Бодрум

партнерський матеріал
Відпочинок у Туреччині взагалі має багато плюсів, але Бодрум користується особливою популярністю.

Переваги відпочинку в Бодрумі

 Основні причини його популярності в такому:

  1. Зручна транспортна система. У самому місті є аеропорт, з якого можна за 15-20 хвилин дістатися до свого готелю.
  2. Егейське море дуже м'яке і красиве, багато хто відзначає, що в ньому купатися краще, ніж у Середземному.
  3. Велика кількість готелів різного рівня. Туристи можуть з легкістю вибрати собі житло. Є дорогі п'ятизіркові готелі All Inclusive і вілли, а є бюджетні варіанти на три зірки.
  4. Практично в кожному готелі є свій закритий пляж, оскільки курорт розтягується на 100 км у довжину. 
  5. Унікальні пам'ятки. Дехто каже, що Бодрум не має багато місць для розваг, але насправді в цьому старому місті є, на що подивитися.

Іноді туристам не подобається, що на пляжах Бодрума може зустрічатися галька замість піску, але цей момент можна уточнити під час вибору турподорожі та обрати готель із піщаним берегом. 

Готелі та море в Бодрумі

Часто відпочинок у Туреччині асоціюється з системою All Inclusive. Це дуже зручно, бо гість може розслабитися, відпочити, не думати про приготування їжі та прибирання. Бодрум має приблизно 20 готелів, які офіційно визнані й оцінені за системою зірок. На цьому вибір житла не закінчується. Додатково є вілли, апартаменти, апарт-готелі, будиночки. Усе це доступно для оренди в будь-який час. Турист може сам подивитися і вибрати собі житло або ж звернутися до тур-оператора по допомогу.

Туристичний сезон у Бодрумі триває з квітня по жовтень. Егейське море дуже комфортне для купання, особливо для дітей. Температура води влітку сягає 21-25 градусів, а іноді й перевищує позначку 26. Море тепле, чисте і красиве.

Окрім приємної температури, Егейське море відоме своїм підводним світом, тому серед розваг дуже затребуваним є дайвінг. Є місця для новачків, які вперше вирішили спробувати такий вид відпочинку, і для професіоналів. Під водою можна побачити різних риб, багато морських зірок, мурену, восьминогів. Дуже часто туристи можуть спостерігати за дельфінами. Це красиве і незабутнє видовище.

Бували випадки, коли туристи знаходили різні цінні предмети з часів античності. Це рідкість, але пошукати все одно цікаво.

Пам'ятки Бодрума

Ті, хто обирають тури в Бодрум, зазвичай не обходяться просто лежанням на пляжі або біля басейну. У місті дуже багато цікавих місць, які точно варто відвідати:

  1. Аквапарк. Він розташований трохи далі від зон відпочинку, але до нього легко дістатися на таксі. Такий вид розваги буде цікавий дорослим і дітям.
  2. Амфітеатр. Вхід сюди безкоштовний. Він був побудований у IV столітті та вміщував близько 13 000 людей. Потім його повністю зруйнували і відновили тільки 1973 року. Сьогодні там проводять концерти та різні заходи.
  3. Старе місто. Чудове місце, щоб погуляти, випити кави, побачити частинку історії. Деякі будинки, вікна, двері збереглися ще з минулого і позаминулого століття.
  4. Музей підводної археології. Найбільший у своєму роді. Тут зібрані всі знайдені цінні елементи з дна Егейського моря.

Бодрум справді чудове місце для відпочинку. Тут можна і полежати на пляжі, і покупатися в теплому морі, і побачити кілька пам'ятних місць. Ціна може бути вищою, ніж на інших курортах, але вона варта тих вражень, які залишаються після приїзду.