Важливо :: Життя громади :: 16 червня 2021 10:50 , Краматорск Пост
naika-stroika

Відродження кінотеатру, супермаркет та ресторан KFC: що буде в центрі міста замість колишнього нічного клубу Ніка

У Краматорську починають роботи з реставрації території, навколо будівлі по вулиці Двірцева, відомої, як колишній нічний клуб “Ніка”, а ще раніше - кінотеатр “Союз”

Довкола неї у вівторок, 15 червня, споруджували захисний паркан. За свідченням працівників, на території об’єкту, буде проведений капітальний ремонт та облаштовано торгівельно-розважальний центр.

Міський голова Олександр Гончаренко у коментарі під дописом у групі “Kramatorsk” у Facebook запевнив, що початок ремонтних робіт запланований на червень-липень 2021 року, а термін реалізації проєкту побудови ТРЦ сягає 18 місяців.

Згідно реєстру Мін’юсту, керівником ТОВ “Культурно-дозвільний центр “Ніка”, яке володіє майном будівлі, є Євген Соломатін. Він є власником групи компаній “Артремус”, яка спеціалізується на будівельних роботах. А власниками згаданого ТОВ є громадяни Віталій Мінаков з Дружківки та Любов Гарбуз з Краматорська. Остання є прямим бенефіціаром цієї компанії. 

Нагадаємо, що до травня 2014 року земельна ділянка по вулиці Двірцевій належала Краматорській міській раді. Проте через п’ять років після купівлі, власник захотів продати будівлю через торгівельний онлайн-майданчик OLX за 1,5 млн доларів. 

Керівник підприємства-власника будівлі Євген Соломатін розповів нам в телефонній розмові, що в ній незабаром з’явиться торгово-розважальний центр. У ТРЦ знаходитимуться ресторан швидкого харчування, аптеки, магазини та продуктовий супермаркет “Сім’я”, кінотеатр “Filmax” (це вже буде другий такий заклад після відкриття аналогічного у ТРЦ “Амстор”). 

Біля споруди планується зробити сухий фонтан та облаштувати зелену зону.

Нині ведуться перемовини щодо розміщення ресторану KFC на території нового ТРЦ. Дана попоулярна мережа закладів, які спеціалізуються на стравах з курятини, вже знаходяться на даний час у Києві, Львові, Черкасах, Полтаві, Харкові, Одесі, Запоріжжі. 

Більш детальна інформація по відновленню будівлі колишньої “Ніки” буде відомою вже наступного тижня.

Микола Жалнін

Інші статті на цю тему

dityachij-sadok-ivanivka-rekonstrukciya-1

На реконструкцію споруди планують витратити блізько 37 млн грн та завершити її цьогоріч восени

travmatologiia

За минулорічним тендером у реконструкцію медзакладу вже мали вкласти 24,7 млн. грн

skmz

Влада замовляє проектні роботи для реконструкції придбаних будівель СКМЗ та будівництва житлового мікрорайону

коментарі