Важливо :: Життя громади :: 14 лютого 2022 08:19 , Краматорск Пост
need-to-know-14022022

Військові навчання, ковід та боротьба зими з весною: що потрібно знати у Краматорську 14 лютого

А також курси валют та ситуація на фронті

І не зима і не весна

Після вчорашньго майже весняного дня, сьогодні температура повітря знову почне знижуватись і коливатиметься десь близько нуля, а на вечір перетне цю позначку. Таким обіцяє бути увесь тиждень і не включено, що у другій половині тижня на кілька днів знову задощить.

test

Стан повітря, за даними моніторингу, на ранок понеділка був задовільним. Ні по одному із забрудників суттєвого перевищення норм не спостерігалося.

Валюти

У відношенні до основних валют курс гривні майже не змінився з минулого тижня, лише на кілька копійок національна валюта втратила позиції по відношенню до євро. 

test

Ковід

За інформацією відділу охорони здоров’я, за 11-13 лютого отримано 1050 позитивних тестів ПЛР на коронавірус. Загальна кількість зареєстрованих осіб з результатом «позитивний» по Краматорську з початку пандемії становить 25 996.

За вихідні шпиталізовано 39 хворих. Одужало – 269 осіб (загалом 19592). Померло – 9 осіб (загалом 731).

У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 163 особи, всі вони мають підтверджений діагноз COVID-19. Наразі на кисневій підтримці знаходиться 126 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – 4 (вільні 26 апаратів).

Військові проведуть навчання

Сьогодні у Крейдяному кар’єрі військовослужбовці з 09:00 до 14:00 та з 17:00 до 22:00 будуть проводити стрільби зі стрілецької зброї різних калібрів,, - повідомляє міська рада Краматорська.

Щодо ситуації на фронті, то станом на ранок вона відносно спокійна, останніми днями втрат серед наших військовіих не було, при тому, що бойовикі кілька разів порушували режим тиші.

Цитата дня

test

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

sho-potribno-znati-22-lyutogo-2022
sho-potribno-znati-23-lyutogo-2022

Корисна інформація на ранок середи

sho-potribno-znati-sogodni-vranci

Оперативна інформація на поточний час у Краматорську: карта укриттів, офіційні повідомлення влади тощо