
Викладачка математики з Лиману з 30-річним стажем пішла на роботу до окупантів
Олена Стеценко з Лиману до початку повномасштабної російсько-української війни була заступницею директора з навчально-виховної роботи і викладачкою математики у загальноосвітній школі №2, а ще - журналісткою і співвласницею лиманської газети "Зоря". А тепер вона працює на російських окупантів у захопленому ворогом Біловодську на Луганщині.
В інтерв’ю пропагандистам так званої “ГТРК ЛНР” Олена Стеценко розповіла, що внаслідок бойових дій у Лимані були зруйновані її та родичів (донька, свекруха) будинки. Тому вона вирішила виїхати з міста і виїхала саме на окуповану територію.
"Я залишилася без дому. Дім доньки згорів, у свекрухи згорів дім. Ми виїхали, рятувавши онучку", — розплакавшись, казала колаборантка.

Жінка змогла знайти собі нову роботу на окупованій території завдяки раптовому знайомству із самоназваною керівницею Біловодської середньої школи №1 Світланою Коваль.
"З роботою мені чисто випадково: зустрілися зі Світланою Анатоліївною (Коваль, — ред.) і я спитала. Я ж сама вчитель. Просто поцікавилася. І мені сказали з Новосибірська, що потрібен замдиректора (школи в Біловодську, — ред.).", — розповіла Стеценко.
Викладачка розповідає, що школа у Лимані, де та працювала, на 50% є зруйнованою. Ось так школа виглядала до приходу російських окупантів:
А так вона виглядає після нашестя росіян:
Колаборантка розповідає, що в Лимані у неї залишилися родичі, які повідомляють їй про обстановку у місті.
"Обстановка дуже серйозна. З ріднею спілкуємося дуже серйозно. Прильоти, як ми у народі любимо це говорити. Дуже тяжко", — описує обстановку у своєму рідному населеному пункті колишня мешканка Лиману.
Зазначимо, що Олена Стеценко до повномасштабної російсько-української війни працювала в освітніх закладах свого рідного Лиману в якості викладача 32 роки (із них — 10 років обіймала посаду заступника директора з навчальної роботи).
* * *
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber
Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram
Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок