Важливо :: Життя громади :: 03 березня 2023 13:25 , Микола Жалнін
olena-stecenko (1)

Викладачка математики з Лиману з 30-річним стажем пішла на роботу до окупантів

Її школа зруйнована після приходу росіян

Олена Стеценко з Лиману до початку повномасштабної російсько-української війни була заступницею директора з навчально-виховної роботи і викладачкою математики у загальноосвітній школі №2, а ще - журналісткою і співвласницею лиманської газети "Зоря". А тепер вона працює на російських окупантів у захопленому ворогом Біловодську на Луганщині.

В інтерв’ю пропагандистам так званої “ГТРК ЛНР” Олена Стеценко розповіла, що внаслідок бойових дій у Лимані були зруйновані її та родичів (донька, свекруха) будинки. Тому вона вирішила виїхати з міста і виїхала саме на окуповану територію.

"Я залишилася без дому. Дім доньки згорів, у свекрухи згорів дім. Ми виїхали, рятувавши онучку", — розплакавшись, казала колаборантка.

test Олена Стенценко. Кадр із сюжету на "ГТРК ЛНР"

Жінка змогла знайти собі нову роботу на окупованій території завдяки раптовому знайомству із самоназваною керівницею Біловодської середньої школи №1 Світланою Коваль

"З роботою мені чисто випадково: зустрілися зі Світланою Анатоліївною (Коваль, — ред.) і я спитала. Я ж сама вчитель. Просто поцікавилася. І мені сказали з Новосибірська, що потрібен замдиректора (школи в Біловодську, — ред.).", — розповіла Стеценко.

Викладачка розповідає, що школа у Лимані, де та працювала, на 50% є зруйнованою. Ось так школа виглядала до приходу російських окупантів:

testtest

А так вона виглядає після нашестя росіян: 

testtest

Колаборантка розповідає, що в Лимані у неї залишилися родичі, які повідомляють їй про обстановку у місті.

"Обстановка дуже серйозна. З ріднею спілкуємося дуже серйозно. Прильоти, як ми у народі любимо це говорити. Дуже тяжко", — описує обстановку у своєму рідному населеному пункті колишня мешканка Лиману.

Зазначимо, що Олена Стеценко до повномасштабної російсько-української війни працювала в освітніх закладах свого рідного Лиману в якості викладача 32 роки (із них — 10 років обіймала посаду заступника директора з навчальної роботи).

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

traitorscover

Двом мешканцям Краматорська оголосили підозри

liman (2)

Місто майже рік живе без централізованого водопостачання

Lymancover

За час великої війни населення громади скоротилося мало не втричі

коментарі