Важливо :: Життя громади :: 21 квітня 2021 14:19 , Олексій Ладика
fontan-v-parke-yubileynyy

Виконком погодив місце для облаштування 80-метрового флагштоку у Краматорську

Під час спорудження об'єкту реконструюють половину парку "Ювілейний"

Члени виконкому Краматорської міськради погодилися розмістити флагшток державного прапору України замість чаші неробочого фонтану у парку "Ювілейному".

Таке рішення вони ухвалили на засіданні 21 квітня, хоча місце будівництва з минулого тижня огороджене і фактично там вже почалися роботи.

"Ми схопилися за цю ідею з однією думкою: зробити точку тяжіння у Краматорську. Це перше. Друге: ми починаємо реконструкцію парку "Ювілейний" саме з цієї точки", - сказав заступник міського голови Андрій Безсонний.

За словами Безсонного, цього року будуть реконструйовані дві алеї в парку - з боку вулиці Академічна та від автомагазину по вул. Південна. Фактично, це половина парку, зазначив заступник мера.

Реконструкція передбачає відновлення асфальтового покриття на цих алеях, облаштування лавок і зовнішнього освітлення. Ще одна задача - провести електроенергію, водопостачання та каналізацію до центральної частини парку, щоб наступного року під час продовження реконструкції облаштувати там туалет. 

Андрій Безсонний зазначив, що спорудити флагшток і реконструювати половину парку потрібно до 23 серпня - до Дня національного прапора України. Будівництво флагштока відбуватиметься за кошти обласного бюджету, реконструкція парку - міського.

Інші статті на цю тему

Flagdaycover

Заміна полотна присвячена завтрашньому Дню Державного прапора України

prapor-ukraini

Договір закупівлі уклали без відкритих торгів через відсутність тендерних пропозицій

flag-v-parke-yubilejnyj

Його мають намір виконати до кінця поточного року

коментарі