Важливо :: Життя громади :: 16 квітня 2020 16:45 , Олексій Ладика
sobaki-bezdomnye-zivotnye

Виконком вважає недоцільним будівництво стерилізаційних центрів у Краматорську

Замовити послугу із стерилізації тварин у приватних організацій значно дешевше

Члени виконкому Краматорської міськради вважають недоцільним будівництво стерилізаційних центрів у місті.

До такого висновку вони прийшли під час засідання, яке відбулося 15 квітня, повідомляє Краматорське самоврядування.

Розглянувши електронну петицію Інни Коваленко про будівництво стерилізаційних центрів у Краматорську, яку підтримали 270 краматорців, члени виконкому погодились визначити недоцільними пропозиції, викладені в цій петиці.

"Замовити у приватних організацій послугу із стерилізації безпритульних тварин значно дешевше, ніж створювати таку структуру як окрему одиницю", – вирішили у виконкомі.

Інна Коваленко у своїй петиції зазначала, що у листопаді минулого року у департаменті екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації відбувся круглий стіл, під час якого презентували проєкти будівництва стерилізаційних і міні-стерилізаційних пунктів. Такі пункти планується виготовити у 2020 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, зазначила авторка петиції.

"Місто, маючи свій стерилізаційний пункт, зможе системно працювати над вирішенням цієї проблеми впродовж усього року, роблячи справу не раз від разу, а на постійній основі, кожен день, в будь-яку пору року, що особливо актуально напередодні весни", – написала Коваленко.

На її думку, вартість однієї стерилізації вже в перший рік роботи буде менше, ніж вартість таких самих послуг мобільних бригад, що працювали у попередніх роках, "а починаючи з другого року вартість однієї стерилізації буде неодмінно знижуватися, що дозволить суттєво економити бюджетні кошти".

Нагадаємо, краматорський Відділ комунального господарства оголосив тендер на закупівлю послуг з вилову і стерилізації безпритульних тварин на території міста і прилеглих селищ.

Планується відловити 200 безпритульних тварин, провести біостерилізацію, чіпувати, зробити профілактичний огляд і щеплення від сказу, і після 7-денного утримання із забезпеченням водою і кормами відпустити.

Аукціон відбудеться 17 квітня. Очікувана вартість лота - 500 тисяч гривень.

Інші статті на цю тему

godivnici-dlya-sobak
otruyeni-sobaki-1

Це сталося після того, як ентузіасти домовилися стерилізувати тварин

sterilizationcover

З початку березня цим займається спеціальна служба

коментарі