Важливо :: Життя громади :: 16 лютого 2022 20:27 , Олексій Ладика
avtobus-33

Виконком затвердив результати конкурсу на автобусні маршрути у Краматорську

Староста Шабельківки попереджає про "апокаліпсис" на селищі з 1 березня

16 лютого члени виконкому Краматорської міськради затвердили результати конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Цей конкурс відбувся наприкінці січня, маршрути розіграли два підприємства - Краматорське трамвайно-тролейбусне управління (КТТУ) та АТП-11410.

За результатами конкурсу, КТТУ буде обслуговувати наступні автобусні маршрути:

№№ 2, 4, 5А, 8, 8А, 8Б, 9, 11, 14, 14А, 16, 16А, 20, 22, 25, 29, 33, 33А

АТП-11410 буде обслуговувати такі автобусні маршрути:

№№ 1, 3, 5, 5Б, 6, 7, 7А, 15, 15А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21, 30, 31, 32.

Новий договір з перевізниками почне діяти з 1 березня. 

Мешканці Шабельківки попереджаютть про транспортний колапс

Староста Шабельківки Світлана Бабакова попередила, що після того, як нова схема автобусних маршрутів почне діяти, у селищі настане транспортний колапс.

"Ті маршрути, які вийдуть з 1 березня… Буде апокаліпсис на Шабельківці", - сказала вона на засіданні виконкому.

За її словами, вранці з селища автобуси зможуть вивезти 70 людей, а потреба у транспорті на ранкові рейси - вдвічі більше, 140.  

test Світлана Бабакова, староста Шабельківки

"Те, що коїться у наших створених спільнотах [у вайбері] - це колапс. Що зараз роблять люди? Вони об'єднуються по чотири особи, платять по 10 гривень машинам і добираються до заводу. Запізнення на роботу на НКМЗ цілий місяць вже 15 хвилин. Що ми краще зробили? Нічого.

Далі. Маршрут 5а, який сьогодні "відріже" Артемівське селище і вулицю Часов'ярську взагалі від Старого міста. Історично склалося, що всі ці люди працюють у Старому місті. Почитайте, що пишуть люди, проаналізуйте! Ми скоротили маршрути і отримали колапс… І з 1 березня буде дуже великий колапс", - додав зі свого боку секретар міськради Ігор Сташкевич.

Сташкевич і Бабакова наполягають, що на Шабельківку мають їздити не автобуси "Isuzu", як зараз, а більш пасажиромісткі "Троянди", і потрібно збільшувати кількість ранкових рейсів. 

Міський голова Олександр Гончаренко сказав, що з 20 по 25 березня Краматорськ отримає ще вісім нових автобусів. Він запропонував КТТУ до цього часу взяти автобус в оренду у АТП-11410, щоб не було транспортних проблем на Шабельківці.

Нагадаємо, у листопаді члени виконкому Краматорської міської ради затвердили нову схему автобусних та тролейбусних маршрутів.

Ця схема передбачає скасування маршрутів тролейбусів №5, 7, 7а, 8, 8а і 8б, натомість буде новий тролейбусний маршрут №10, який з'єднає "Лазурний" і Старе місто. Детальніше про тролейбусне перезавантаження у Краматорську читайте за посиланням.

Що стосується автобусів, то 10-го маршруту не буде, бо його замінить відповідний тролейбус. Також у новій схемі немає маршрутів 3, 3а, і 23. Натомість з'являться нові маршрути 5б, 18А, 33а. На деяких маршрутах буде змінена схема руху. Одна з головних змін - кількість маленьких маршруток зменшиться майже втричі, а кількість автобусів середньої місткості виросте у два рази. У майбутньому маршрутки мають зовсім зникнути. Більш докладно про кожний автобусний маршрут у новій схемі читайте за посиланням.

25 січня у Краматорську відбувся конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. У конкурсі дозволили брати участь двом перевізникам - комунальному Краматорському трамвайно-тролейбусному управлінню (КТТУ) та приватному АТП-11410. Із ще одним приватним перевізником - компанією "Юмвоса" - міська влада достроково розірвала договір перед Новим роком.

У підсумку АТП-11410 залишилося на тих самих маршрутах, яке обслуговувало раніше, а КТТУ, окрім своїх "старих" маршрутів, забрало маршрути, на яких раніше працювала "Юмвоса".

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

novi-avtobusy-v-kramatorsku-v-seredyni

Після початку великої війни у Краматорську працювали лише тролейбуси

avtobus-shabelkovka

Платний проїзд повертаються і до тролейбусів

zaporizhzhyabuscover

Розповідаємо про маршрут, розклад руху та вартість проїзду

коментарі