Важливо :: Життя громади :: 16 лютого 2022 20:27 , Олексій Ладика
avtobus-33

Виконком затвердив результати конкурсу на автобусні маршрути у Краматорську

Староста Шабельківки попереджає про "апокаліпсис" на селищі з 1 березня

16 лютого члени виконкому Краматорської міськради затвердили результати конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Цей конкурс відбувся наприкінці січня, маршрути розіграли два підприємства - Краматорське трамвайно-тролейбусне управління (КТТУ) та АТП-11410.

За результатами конкурсу, КТТУ буде обслуговувати наступні автобусні маршрути:

№№ 2, 4, 5А, 8, 8А, 8Б, 9, 11, 14, 14А, 16, 16А, 20, 22, 25, 29, 33, 33А

АТП-11410 буде обслуговувати такі автобусні маршрути:

№№ 1, 3, 5, 5Б, 6, 7, 7А, 15, 15А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21, 30, 31, 32.

Новий договір з перевізниками почне діяти з 1 березня. 

Мешканці Шабельківки попереджаютть про транспортний колапс

Староста Шабельківки Світлана Бабакова попередила, що після того, як нова схема автобусних маршрутів почне діяти, у селищі настане транспортний колапс.

"Ті маршрути, які вийдуть з 1 березня… Буде апокаліпсис на Шабельківці", - сказала вона на засіданні виконкому.

За її словами, вранці з селища автобуси зможуть вивезти 70 людей, а потреба у транспорті на ранкові рейси - вдвічі більше, 140.  

test Світлана Бабакова, староста Шабельківки

"Те, що коїться у наших створених спільнотах [у вайбері] - це колапс. Що зараз роблять люди? Вони об'єднуються по чотири особи, платять по 10 гривень машинам і добираються до заводу. Запізнення на роботу на НКМЗ цілий місяць вже 15 хвилин. Що ми краще зробили? Нічого.

Далі. Маршрут 5а, який сьогодні "відріже" Артемівське селище і вулицю Часов'ярську взагалі від Старого міста. Історично склалося, що всі ці люди працюють у Старому місті. Почитайте, що пишуть люди, проаналізуйте! Ми скоротили маршрути і отримали колапс… І з 1 березня буде дуже великий колапс", - додав зі свого боку секретар міськради Ігор Сташкевич.

Сташкевич і Бабакова наполягають, що на Шабельківку мають їздити не автобуси "Isuzu", як зараз, а більш пасажиромісткі "Троянди", і потрібно збільшувати кількість ранкових рейсів. 

Міський голова Олександр Гончаренко сказав, що з 20 по 25 березня Краматорськ отримає ще вісім нових автобусів. Він запропонував КТТУ до цього часу взяти автобус в оренду у АТП-11410, щоб не було транспортних проблем на Шабельківці.

Нагадаємо, у листопаді члени виконкому Краматорської міської ради затвердили нову схему автобусних та тролейбусних маршрутів.

Ця схема передбачає скасування маршрутів тролейбусів №5, 7, 7а, 8, 8а і 8б, натомість буде новий тролейбусний маршрут №10, який з'єднає "Лазурний" і Старе місто. Детальніше про тролейбусне перезавантаження у Краматорську читайте за посиланням.

Що стосується автобусів, то 10-го маршруту не буде, бо його замінить відповідний тролейбус. Також у новій схемі немає маршрутів 3, 3а, і 23. Натомість з'являться нові маршрути 5б, 18А, 33а. На деяких маршрутах буде змінена схема руху. Одна з головних змін - кількість маленьких маршруток зменшиться майже втричі, а кількість автобусів середньої місткості виросте у два рази. У майбутньому маршрутки мають зовсім зникнути. Більш докладно про кожний автобусний маршрут у новій схемі читайте за посиланням.

25 січня у Краматорську відбувся конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. У конкурсі дозволили брати участь двом перевізникам - комунальному Краматорському трамвайно-тролейбусному управлінню (КТТУ) та приватному АТП-11410. Із ще одним приватним перевізником - компанією "Юмвоса" - міська влада достроково розірвала договір перед Новим роком.

У підсумку АТП-11410 залишилося на тих самих маршрутах, яке обслуговувало раніше, а КТТУ, окрім своїх "старих" маршрутів, забрало маршрути, на яких раніше працювала "Юмвоса".

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

zaporizhzhyabuscover

Розповідаємо про маршрут, розклад руху та вартість проїзду

Busstationcover

Розпочинає роботу новий рейс

transport

Особисті думки та спостереження про автобуси та тролейбуси нашого міста

коментарі