reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Гроші :: 20 січня 2021 15:03 , Олексій Ладика
ispolkom-kramatorsk

Виконком знизив норму споживання для абонентів "Краматорської тепломережі": що це означає

Зміни вносяться з 1 грудня 2020 року

Члени виконкому знизили норму споживання теплової енергії для абонентів "Краматорської тепломережі", які живуть у будинках без теплових лічильників.

Якщо до цього у "Тепломережі" норма споживання становила 0,231 ГКал/м2, то тепер вона складає 0,1485 ГКал/м2. 

Комунальне підприємство "Краматорська тепломережа" постачає опалення 179 багатоквартирним будинкам у місті, 31 з них не мають лічильників. У січні мешканці цих будинків отримали платіжки зі значними сумами за опалення - через зміни у методиці розрахунку вартості опалення для будинків без лічильників, які затвердив уряд України, та через підвищення тарифів на тепло.

Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що зниження норми споживання дозволить зменшити вартість опалення у цих будинках з 88.99 грн/м2 до 60 грн/м2.

Зміни вносяться з 1 грудня 2020 року. Це означає, що мешканцям вищезазначених будинків нарахування у платіжках за теплопостачання скорегують у бік зменшення, передає пресслужба Краматорської міської ради.

Більше про ситуацію з тарифами на комунальні послуги у Краматорську і як депутати пропонують знизити ці тарифи, читайте за посиланням на сайті Kramatorsk Post.

-------------

реклама

Нужна справка от врача, обратитесь в клинику «Частный доктор». Узнать подробнее о клинике и предоставляемых услугах, можно воспользовавшись сайтом http://7spravok.com/spravka-ot-vracha.html. Многопрофильный медицинский центр, оснащен современной медицинской техникой и соответствует всем современным стандартам.

Інші статті на цю тему

licey-4-uspeh

Теперь будут общественные обсуждения, а окончательное решение - за депутатами

shema-zonuvannya-rozmishennya-reklami

Краматорська міськрада винесла на громадські обговорення проект рішення щодо порядку розміщення зовнішньої реклами

shkola-dmitrovka

Але остаточне рішення - за депутатами міської ради

коментарі