Важливо :: Гроші :: 20 січня 2021 15:03 , Олексій Ладика
ispolkom-kramatorsk

Виконком знизив норму споживання для абонентів "Краматорської тепломережі": що це означає

Зміни вносяться з 1 грудня 2020 року

Члени виконкому знизили норму споживання теплової енергії для абонентів "Краматорської тепломережі", які живуть у будинках без теплових лічильників.

Якщо до цього у "Тепломережі" норма споживання становила 0,231 ГКал/м2, то тепер вона складає 0,1485 ГКал/м2. 

Комунальне підприємство "Краматорська тепломережа" постачає опалення 179 багатоквартирним будинкам у місті, 31 з них не мають лічильників. У січні мешканці цих будинків отримали платіжки зі значними сумами за опалення - через зміни у методиці розрахунку вартості опалення для будинків без лічильників, які затвердив уряд України, та через підвищення тарифів на тепло.

Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що зниження норми споживання дозволить зменшити вартість опалення у цих будинках з 88.99 грн/м2 до 60 грн/м2.

Зміни вносяться з 1 грудня 2020 року. Це означає, що мешканцям вищезазначених будинків нарахування у платіжках за теплопостачання скорегують у бік зменшення, передає пресслужба Краматорської міської ради.

Більше про ситуацію з тарифами на комунальні послуги у Краматорську і як депутати пропонують знизити ці тарифи, читайте за посиланням на сайті Kramatorsk Post.

-------------

реклама

Нужна справка от врача, обратитесь в клинику «Частный доктор». Узнать подробнее о клинике и предоставляемых услугах, можно воспользовавшись сайтом http://7spravok.com/spravka-ot-vracha.html. Многопрофильный медицинский центр, оснащен современной медицинской техникой и соответствует всем современным стандартам.

Інші статті на цю тему

tarify-na-otoplenie

Різницю між тарифами мають компенсувати з міського бюджету

grivnya

Ці гроші надійдуть від додаткових 4% ПДФО та ввізного мита на пальне

samoskid-daewoo

Протягом поточного року на придбання різноманітної техніки вже витрачено 45 млн грн

коментарі