
Вільне плавання аrt coworking у Краматорську: чи вдалося досягти самостійності?
Існує думка, що бізнес ніяк не сумісний з творчістю. Якщо хочеш створити бізнес - забувай про творчі здібності й навпаки, творча людина ніяк не зможе на цьому заробляти. Саме ідея арт-коворкінгу полягає в тому, щоб поєднати бізнес та творчість, не боятися реалізовувати та продавати свої ідеї.
Звісно, якщо є ідея та бажання, то потрібно її втілити в реальність, а для цього потрібне професійне оснащення. В арт-коворкінгу надають обладнання та помічників-консультантів, які допоможуть розібратися з приладами та підкажуть, як краще втілити ідею в життя.
Щодо планів, то під час літньої зустрічі з представниками коворкінгу, нам розповіли про наміри на майбутнє: зробити проект більш масштабним, мати більше приміщення і майстерень, залучати митців, талановитих вчителів праці зі шкіл, зробити майстерню кіно та фотографії.
Питання про збільшення майстерень, поки що відклали на потім, бо зараз праця направлена на партнерство з молодими митцями. Вже успішно відбулась співпраця з художницею з Краматорська Дар’єю Молокоєдовою. Дівчина в art-coworking презентує свою колекцію футболок. Тобто Дар’я її (колекцію) розробила спеціально для коворкінгу, де зараз представлена для продажу в магазині.
PR-менеджер Євгенія Каляпіна, займається виготовленням прикрас із бісеру. В минулому це було її хобі. Але наразі вона пішла з основної роботи, бо продаж виробів з бісеру переростає в більш професійний бізнес. Щоб зробити якісні фотографії та розробити упаковки для прикрас, використовує обладнання та софтбокс. Так прикраси виглядають красивішими та якіснішими.
Даніл Туркін, художник, готується до виставки у Львівській галереї. Щоб створити гідні уваги фотографії та мерч для своєї виставки звернувся за допомогою до арт-коворкінгу.

В КРАМАТОРСКЕ ОТКРЫЛСЯ АРТ-КОВОРКИНГ: МЕСТО, ГДЕ УЧАТ ТВОРИТЬ И ЗАРАБАТЫВАТЬ
Он находится по Парковой, 99
"Завдяки коворкінгу підприємницька діяльність набуває нового рівня та отримує підтримку. Через це товари та послуги зростають в цінності та переходять на новий рівень” , - каже співзасновниця проекту Олена Кучерук.
Арт-коворкінг разом з командою з виготовлення принтів цього місяця вперше вийшли в нуль. Все це завдяки великим корпоративним замовленням (друк футболок, сумок та масок з логотипами організацій та проектів), магазину в соцмережах та завдяки груповим та індивідуальним дитячим тренінгам зі швейної справи.
Наразі залишається відкритим питання щодо відкриття кіно- та фотошколи, бо поки немає можливості розширювати квадратуру приміщень.
Інші статті на цю тему

Юлія Савинська починала справу з нуля і вже має власну кондитерську. Війна поставила бізнес на паузу, але цей час вона використовує, щоби навчитись новому та допомагати іншим

У краматорському арт-коворкінгу, де раніше створювали стильний одяг, почали шити для військових