Важливо :: Життя громади :: 12 лютого 2021 17:14 , Юлія Коненко
art-coworking-u-kramatorsku

Вільне плавання аrt coworking у Краматорську: чи вдалося досягти самостійності?

Представники арт-коворкінгу розповіли, як допомогли молодим творчим митцям перетворити їх ідеї на бізнес-концепції та просувати свої роботи на всеукраїнський рівень

Існує думка, що бізнес ніяк не сумісний з творчістю. Якщо хочеш створити бізнес - забувай про творчі здібності й навпаки, творча людина ніяк не зможе на цьому заробляти. Саме ідея арт-коворкінгу полягає в тому, щоб поєднати бізнес та творчість, не боятися реалізовувати та продавати свої ідеї. 

Звісно, якщо є ідея та бажання, то потрібно її втілити в реальність, а для цього потрібне професійне оснащення. В арт-коворкінгу надають обладнання та помічників-консультантів, які допоможуть розібратися з приладами та підкажуть, як краще втілити ідею в життя.

Щодо планів, то під час літньої зустрічі з представниками коворкінгу, нам розповіли про наміри на майбутнє: зробити проект більш масштабним, мати більше приміщення і майстерень, залучати митців, талановитих вчителів праці зі шкіл, зробити майстерню кіно та фотографії.

Дар’я Молокоєдова, художниця

Питання про збільшення майстерень, поки що відклали на потім, бо зараз праця направлена на партнерство з молодими митцями. Вже успішно відбулась співпраця з художницею з Краматорська Дар’єю Молокоєдовою. Дівчина в art-coworking презентує свою колекцію футболок. Тобто Дар’я її (колекцію) розробила спеціально для коворкінгу, де зараз представлена для продажу в магазині.

Євгенія Каляпіна створює вироби з бісеру

PR-менеджер Євгенія Каляпіна, займається виготовленням прикрас із бісеру. В минулому це було її хобі. Але наразі вона пішла з основної роботи, бо продаж виробів з бісеру переростає в більш професійний бізнес. Щоб зробити якісні фотографії та розробити упаковки для прикрас, використовує обладнання та софтбокс. Так прикраси виглядають красивішими та якіснішими.

Даніл Туркін, художник

Даніл Туркін, художник, готується до виставки у Львівській галереї. Щоб створити гідні уваги фотографії та мерч для своєї виставки звернувся за допомогою до арт-коворкінгу.

"Завдяки коворкінгу підприємницька діяльність набуває нового рівня та отримує підтримку. Через це товари та послуги зростають в цінності та переходять на новий рівень” , - каже співзасновниця проекту Олена Кучерук.

Арт-коворкінг разом з командою з виготовлення принтів цього місяця вперше вийшли в нуль. Все це завдяки великим корпоративним замовленням (друк футболок, сумок та масок з логотипами організацій та проектів), магазину в соцмережах та завдяки груповим та індивідуальним дитячим тренінгам зі швейної справи.

Наразі залишається відкритим питання щодо відкриття кіно- та фотошколи, бо поки немає можливості розширювати квадратуру приміщень.

Інші статті на цю тему

emoji

Серед них - арт-коворкінг, скайп-лінія для людей з вадами слуху, центр емоційного розвантаження

chernigivskij-biznes-hab-kovorking (1)

У Чернігові державні установи об'єднались та створили сучасний простір для підтримки та розвитку бізнес-середовища

modnij-pokaz-odyagu (1) (1)

Арт-коворкінг вперше представить колекцію одягу, створеного власноруч учасниками майтерні

коментарі