Важливо :: Життя громади :: 24 січня 2024 10:52 , Олексій Ладика
ermakov5

"Він був безстрашним і сміливим": у Краматорську поховали військовослужбовця Олексія Єрмакова

Він загинув від атаки ворожого дрону

23 січня у Краматорську на Алеї слави поховали Олексія Єрмакова - військовослужбовця Збройних сил України, який добровольцем пішов на фронт.

"Завжди посміхався, завжди був позитивним, завжди підтримував усіх. Надійний і люблячий брат. У житті у нас було і хороше, і погане. І ми сварилися, і обіймалися, і бігали грати у футбол", - каже брат та родичі покійного.

30-річний Єрмаков вчився в 2-й школі Краматорська. До повномасштабної війни працював у гуманітарному розмінуванні HALO Trust. Він завжди мав на меті допомагати суспільству. З початком повномасштабної війни Олексій відправився в військкомат, але його не прийняли через стан здоров'я. Як каже його брат, який служив разом з ним, Олексія взяли лише на третій або четвертий раз. Практично з самого початку російської агресії у 2022 році хлопець захищав свою рідну область і країну.

"Льоха завжди був веселим, ніколи не втрачав посмішку, завжди був душею компанії. Відповідально ставився до служби, завжди наполегливо діяв. Також можна точно сказати, що він був безстрашним, сміливим і ніколи не залишав своїх", - кажуть побратими.

На жаль, 18 січня життя військовослужбовця обірвалося під час виконання службового завдання. Ворожий FPV-дрон увірвався в окоп, в якому перебував Олексій.

testtesttesttesttesttest

test Поховання Олексія Єрмакова. Фото - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

 

Інші статті на цю тему

Sumec

Він загинув, обороняючи Запоріжжя від російських окупантів

kononenko-tyshenko1

Кирило Тищенко загинув під Волновахою, а Віктор Кононенко - під Бахмутом

Kulyk

Військового поховали через пів року після загибелі

коментарі