Важливо :: Гроші :: 20 листопада 2020 09:40 , Олена Круглова
groshova-kompensaciya-za-pakunok-malyuka

Виплати компенсації за «пакунок малюка» для народжених у 2018 - 2019 році триватимуть до кінця поточного року

У 2021 році таких видатків не передбачено

Виплата грошової компенсації вартості «пакунку малюка» для народжених з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у Донецькій області здійснюється виключно у 2020 році і на 2021 рік відповідні видатки не передбачаються.

Про це повідомив прес-центр Донецької ОДА.

Розмір соціальної матеріальної допомоги складає 3250 грн (середня вартість натуральної допомоги «пакунок малюка» за інформацією Мінсоцполітики).

Право на отримання соціальної матеріальної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, які є батьками, патронатними вихователями або опікуном дитини,  народженої у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у пологовому будинку, розташованому на території Донецької області, підконтрольній українській владі, та не отримали натуральну допомогу «пакунок малюка» на таку дитину.

Заяву та необхідні документи треба подати управлінню соціального захисту населення в термін до 09 грудня 2020 року.

"З огляду на зазначене, просимо усіх мешканців області, у яких у період з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року народилися діти та які мали право на отримання натуральної допомоги «пакунок малюка» та не отримали її, терміново звернутися до органів соціального захисту населення у зручному форматі з урахуванням карантинних обмежень (заява та документи можуть бути подані поштою або через поштові скриньки для звернень органів соціального захисту населення)  до 09 грудня 2020 року", - йдеться у повідомленні.

Телефони гарячих ліній та адреси управлінь соціального захисту області наведено нижче:

1.           https://czn.dn.gov.ua/ua/news/telefoni-garyachih-linij-upravlin-socialnogo-zahistu-naselennya-doneckoyi-oblasti

2.           https://czn.dn.gov.ua/ua/diyalnist/merezha-zakladiv/upravlinnya-socialnogo-zahistu-naselennya

Інші статті на цю тему

grosova-dopomoga-1
viplati-na-ditej-fop

Виплати передбачено здійснювати на період з 1 листопада по 31 грудня поточного року

osbb-finansova-pidtrimka

Надання коштів передбачено Програмою підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Краматорськ на 2021-2023 роки

коментарі