Важливо :: Життя громади :: 02 червня 2021 09:19 , Краматорск Пост
kramatorsk_apparatna-narada-1-chervnya-4 (1)

Випускний просто неба, поставка вакцини Pfizer та ремонт дороги методом «Сларі сіл»: що відбувається у Краматорську

Добірка свіжих новин про найцікавіше

Вчора, 1 червня, під час щотижневої апаратної наради начальник відділу охорони здоров'я Андрій Петриченко доповів, що орієнтовно за два тижні місто очікує постачання трьох вакцин від коронавірусу - CoronaVac, AstraZeneca та Pfizer. А станом на 1 червня залишок CoronaVac складає 1004,  AstraZeneca – вичерпано

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що на цьому тижні розпочався експеримент на вулиці Дружби – ділянку дороги від вул. Я. Мудрого до Ювілейної відновлюють методом «Сларі сіл».

Андрій Литвиненко, начальник управління житлово-комунального господарства

«Ця технологія дає можливість заощадити кошти на поточному ремонті приблизно у два рази та продовжити термін служби доріг. Слід зауважити, що тонкий шар покриття «Сларі», товщиною приблизно від 1 до 1.5 мм величини каменю максимального розміру, використовується для відновлення дорожнього покриття та виконує своє призначення як захисний шар основного покриття зберігаючи  його від подальшого руйнування. Ремонт ділянки завершиться до кінця тижня. Далі будемо дивитися, як дорожнє покриття буде зберігатися в наших умовах», – розповів Андрій Литвиненко.

В.о. начальника управління освіти Олена Дрига розповіла, що 27 червня у Краматорську на центральній площі Миру відбудеться Перший Міський Випускний просто неба.

Інші статті на цю тему

poliomiyelit-vakcina (1)

Про важливість, причини та терміни її проведення розповіли керівники обласного департаменту охорони здоров'я

roadrepaircover

Ремонтувати планують пневмо-струменевим методом

magistralna street

У міській раді кажуть, що рішення суду щодо власника фірми ще немає, тож підписувати контракт з переможцем тендеру нічого не заважає

коментарі