Важливо :: Життя громади :: 26 травня 2021 18:22 , Анатолій Змійов
yarmarka-vakansiy-v-slavyanske-cover

Випускників закладів профтехосвіти та вишів заохочували до роботи на фестивалі вакансій

У профорієнтаційному фесті «Віднови ресурси. Прокачай кар’єру» взяли участь майже 300 випускників закладів профтехосвіти та вишів зі Слов'янська та Краматорська

Сьогодні у парку «Шовковичний» міста Слов’янськ пройшов перший масштабний офлайн захід, який проводився фахівцями Слов’янського міського центру зайнятості при підтримці Донецького обласного центра зайнятості.

Профорієнтаційний фест був представлений декількома локаціями.

test

На першій із них взяли участь 16 роботодавців, які презентували для присутніх свої підприємства та актуальні вакансії.

Проводились співбесіди з претендентами на посади.

На другій локації  проводили майстер–класи зі створення резюме, відео резюме та портфоліо кар’єрного просування, презентували новітні послуги служби зайнятості.

На третій локації відбулось засідання сезонної ресурсної майстерні профорієнтації «Відновлюй свої ресурси! Повне перезавантаження», яке фахівці служби зайнятості провели для педагогічних працівників та психологів загальноосвітніх закладів.

test

Для вчителів відбувся Інтерактивний психологічний тренінг, арт-терапевтичні заняття.

Великою популярністю у відвідувачів користувалися локації, де свої майстер–класи проводив шеф кухар, який показав процес приготування овочевих салатів, локація по виготовленню гончарних виробів, та розпису виробів із глини.

test

У хлопців та чоловіків найжвавіший інтерес визвали локації, де робітники поліції міст Краматорська та Слов’янська розповідали про вакансії в поліції, знайомили зі спорядженням поліцейських, розповідали про умови проходження служби.

test

Багато молоді було біля стенда війскової бригади № 93, де бійці розповідали про умови служби, демонстрували  спорядження, агітували вступати до рядів української армії.

На закладі працювала фотозона, на музичному майданчику виступали молоді виконавці.

Кожен із відвідувачів міг знайти собі локацію по душі.

На презентаційному майданчику були представлені вакансії усіх міст Донецької області, у тому числі і Краматорська.

На профорієнтаційному фесті були і мешканці Краматорська, які теж шукали роботу, у тому числі і в Слов’янську.

test«Цей захід дає нагоду випускникам знайти роботу за своїм фахом з гідними умовами праці та заробітною платнею. Саме їм зараз потрібна підтримка у пошуку вакансій після закінчення навчального закладу, оскільки більшість з них не мають певного досвіду», - говорить директор Слов’янського міського центру зайнятості Ольга Рибальченко.

Такі тури по профорієнтації молоді пройдуть з 1 червня і в інших містах області, де є центри зайнятості.

Інші статті на цю тему

коментарі