Цікаво :: Review :: 04 грудня 2022 15:43 , Олексій Ладика
zustrich-u-vinnici-5

Вірші, стендап, панк і душевна музика: як у Вінниці пройшла зустріч краматорців

Це вже четвертий подібний захід,

Через відключення світла трохи затримались з обробленням фотографій і невеличким звітом про зустріч краматорців у Вінниці. Але зараз усе покажемо і розповімо.

Зустріч почалася саме з відключення світла - за дві години до заходу у "Royal Pub", де все відбувалося, і найближчих будинках вимкнули електрику, тож краматорці збиралися при світлі свічок. Але це, зі свого боку, створило і якусь особливу інтимну атмосферу, яка зберігалася до кінця вечора. 

test Зустріч краматорців у Вінниці. Фото - Марія Степова

А вже за двадцять хвилин після того, як мала початися зустріч, світло ввімкнули! Як усі зраділи - це треба було чути!

Вечір почався з віршів - ми попросили поділитися своєю творчістю поета з Краматорська Владислава Сайкова, який евакуювався до Вінниці і прийшов на зустріч.

test Зустріч краматорців у Вінниці. Фото - Марія Степова

Потім виступав гурт "OkoRock": двоє музикантів - переселенці з Краматорська, один музикант - переселенець з Донецька, і лише вокаліст - вінничанин. Вони грали гучні панк-кавери на Nirvana, Blur, Green Day, RHCP, BRUTTO та інших відомих виконавців.

test Зустріч краматорців у Вінниці. Фото - Марія Степова

Потім був інтерактив - присутнім потрібно було відгадати по фото місцевість у Краматорську, впізнати відомих краматорців під балаклавами і розгадати ребуси, в яких були зашифровані краматорські мікрорайони.

test Зустріч краматорців у Вінниці. Фото - Марія Степова

Ми на кожну зустріч запрошуємо когось із місцевих переселенців з Краматорська, щоб вони поділилися своїм досвідом евакуації і роздумами про майбутнє. У підсумку виходить цікавий пізнавальний і подекуди навіть смішний стендап. Цього разу запросили Станіслава Черногора, керівника громадської організації "Фонд розвитку громади" і Міжнародного благодійного фонду "Руки друзів". Він та всі його співробітники евакуювалися до містечка Бар на Вінничині.

test Зустріч краматорців у Вінниці. Фото - Марія Степова

Завершував вечір місцевий дует "Душевні". Вони так чуттєво та мелодійно переспівали Скрябіна, СКАЙ, Океан Ельзи, Плач Єремії та інших українських виконавців, що після їхнього виступу хотілося сказати лише одне: "Це було душевно!".

test Зустріч краматорців у Вінниці. Фото - Марія Степова

Більше фото вінницької зустрічі краматорців дивіться тут

Нагадаємо, що це була вже четверта зустріч евакуйованих краматорців, яку організували видання Kramatorsk Post і арт-платформа "Мрія". До цього ми збирали краматорців у Києві, Львові і Івано-Франківську. Де буде наступна зустріч - ми повідомимо у наших соцмережах: Телеграмі, Вайбері, Інстаграмі і Фейсбуці

Інші статті на цю тему

zustrich-u-lvovi

Краматорцям вдалося знайти формат, який допомагає підтримувати українську армію і триматися самим

krop9

Люди згадували знайомі вулиці, відомих краматорців, співали та ділилися своїми спогадами.

коментарі