Важливо :: Життя громади :: 22 лютого 2023 18:10 , Микола Жалнін
image

Вивозив людей з “гарячих точок”: у Краматорську попрощалися з волонтером Сергієм Однокопилим

Після початку повномасштабної російсько-української війни він займався евакуацією цивільних з Київщини та Сходу України

В середу, 22 лютого, на кладовищі у селищі Іванівка у Краматорську попрощалися з волонтером Сергієм Однокопилим. Він з самого початку повномасштабної російсько-української війни займався евакуацією цивільних з гарячих точок в Україні.

testtest

test Сергія поховали на кладовищі на Іванівці. Фото - Микола Жалнін/Kramatorsk Post

Дружина Сергія Ольга розповіла Kramatorsk Post, що її чоловік спочатку хотів записатися до лав Збройних Сил України або територіальної оборони, проте його не взяли через стан здоров'я. Його побратим, волонтер Богдан Зуяков, додав, що Сергій з самого початку великої війни евакуював цивільних з Київщини — з Бучі, Бородянки, Гостомеля.

Ольга згадує, що її чоловік дуже хотів допомагати, і вона дізналася, що волонтерам потрібні люди, які будуть вивозити людей з Чернігова. Сергій пройшов відбір, оформив усі необхідні документи, але наприкінці березня росіяни підірвали міст з Чернігова, та оскільки він пройшов відбір, то йому запропонували поїхати до Дніпра, а звідти - на Схід України.

Тут Сергій возив гуманітарну допомогу у “гарячі точки”, а звідти евакуйовував цивільних: з Сєвєродонецька, Лисичанська, Лиману, Бахмуту та інших населених пунктів.

Богдан Зуяков згадує, що Сергій вперше відчув себе зле приблизно три місяці тому. Спочатку чоловік лежав у хірургічному відділенні в одній із лікарень Краматорська, де в нього виявили язву дванадцятипалої кишки. Пізніше Сергія забрали до Харкова і там спеціалісти виявили онкологію підшлункової залози.

Рівно тиждень тому друзі Сергія привезли його до Краматорська, коли той відчув себе краще. Проте згодом його стан з кожним днем ставав все гіршим і гіршим. Побратими по волонтерському цеху хотіли повернути чоловіка назад до Харкова на повторне лікування, але, на жаль, він помер у понеділок, 20 лютого, в Краматорську.

test У Краматорську попрощалися з волонтером Сергієм Однокопилим. Фото - Микола Жалнін/Kramatorsk Post

У померлого залишилися троє дітей від попереднього шлюбу (двоє дорослих (донька і син) та одна неповнолітня донька).

Попрощатися з ним прийшли частина його родини, друзі по волонтерському цеху та небайдужі громадяни.

Інші статті на цю тему

plov-dlya-zsu-2
vpopaymentcover-1689152702yiNri

Такі рішення приймаються у разі відмови батьків евакуювати дітей добровільно

Lymanevaccover

Триває обов'язкова евакуація з деяких населених пунктів Краматорського району

коментарі