Цікаво :: Review :: 08 вересня 2021 12:48 , Олексій Ладика
mulfilm-pro-kramatorsk (1)

Вихованці спеціальної школи №18 створили мультфільм про історію Краматорська: подивіться його просто зараз

Мульт вже виграв нагороди на двох конкурсах

Учні Краматорської спеціальної школи №18 Донецької облради створили мультфільм про історію Краматорська. 

У шестихвилинному відеоролику розповідається і показується про історію нашого міста від найдавніших часів до сучасності, згадуються видатні люди, які народилися чи виросли у Краматорську. Діти також діляться своїми враженнями про красу міста і зізнаються йому у любові.

Подивіться мультфільм про Краматорськ просто зараз:

Вчителька початкових класів спеціальної школи №18 Вікторія Приймак, яка написала сценарій мультфільму, розповіла Kramatorsk Post, що над створенням відеоролика працювали один місяць. Окрім Вікторії, над мультиком працювали вчителі початкових класів Оксана Сапринцова, Ганна Печерська та Олена Андреєва. Керівниця шкільної кіностудії "Чарівні фарби" - Вікторія Тяжлова.

Малювали малюнки та озвучували фільм учні 3-Б, 4-Б, 4-В, 5-А класів. Варто зазначити, що у цій школі навчаються діти з важкими порушеннями мовлення, тож озвучити те, що іншим може видатися дріб'язком, для них було неабияким викликом. Але діти впоралися на відмінно!

Мультфільм "Про моє рідне місто - Краматорськ" брав участь у двох конкурсах і в обох випадках посів перше місце - у Міжнародному конкурсі "Планета знань" в номінації "Мультиплікація" і в 10-му Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв "Чарівний світ".

Інші статті на цю тему

rajya-i-poslednij-drakon-zastavka

На этой неделе к просмотру рекомендуем новое творение "Диснея"

dmitrovka-pamyatniy-znak

Спочатку село мало зовсім іншу назву

kramatorsk-povin-1985 (17)

Майже 40 років тому річка вийшла з берегів після прориву дамби

коментарі