Важливо :: Життя громади :: 02 березня 2023 11:15 , Краматорск Пост
Bredun

Вихованець краматорського футболу і колишній гравець «Шахтаря» у 2019-му переховував у Харкові сербського снайпера «ДНР»

Російський паспорт футболіст взяв у Криму ще у 2015-му

За даними порталу «Миротворець» сербський снайпер Деян Берич воює проти України ще з початку війни у 2014-му. Він потрапляв у полон до батальйону «Айдар», але був обміняний.

У 2019-му році Берич оприлюднив відео, де розповідає про свої переховування у Харкові – і дякує за це «Жені», яким виявився Євген Бредун – вихованець краматорського футболу. Про це повідомив сайт Tribuna.com.

У ДЮФЛ Бредун виступав за «Блюмінг». В 2000 році він перейшов в донецький «Шахтар», проте здебільшого виступав за другу і третю команду, провівши лише 13 матчів за основну команду. 

Грав він також за «Іллічівець», запорізький «Металург», київський «Арсенал», луганську «Зоря». Зрештою опинився у «Севастополі», але анексію Криму та вторгнення рф у Донецьку та Луганську області застав у харківському «Геліосі».

У 2015-му Євген Бредун повернутися у Севастополь – у створений окупантами «СКЧФ». Тоді він і взяв російський паспорт. Однак у 2019-му він знову жив у Харкові, де як раз і переховував терориста російського угруповання «ДНР».

Берич оприлюднив відео, з якого видно, що саме Євген Бредун переховував сербського снайпера, який називає Бредуна «героєм» та «севастопольцем».

Нині Бредун очолює футбольну школу в окупованому Криму та проводить там пропагандистські змагання. А Берич продовжує свою терористичну діяльність – в інтерв'ю пропагандистським ЗМІ нещодавно розповів, що займається навчанням й акліматизацією «братушек з Європи» перед їхньою відправкою на війну проти України.

Інші статті на цю тему

Informerover

Один з них зливав інформацію про ЗСУ в Краматорську так званому "воєнкору" Владлену Татарському

Sloviansktraitorcover
enrike-menendes-na-zustrichi-donoda-ta-oon (1)

На партнерській зустрічі адміністрації області та ООН щодо відновлення постраждалих регіонів був присутній проросійський громадський діяч