Важливо :: Гроші :: 02 лютого 2021 16:40 , Олексій Ладика
oblastnaya-bolnica-v-kramatorske (1)

Визначився переможець тендеру на будівництво обласної лікарні у Краматорську: що про нього відомо

Роботи виконають на 86 млн грн менше від запланованого

Тендер на будівництво обласної багатопрофільної лікарні у Краматорську виграла фірма "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД",  зареєстрована у Вишгороді Київської області. Торги на майданчику ProZorro відбулися 2 лютого. 

Компанія запропонувала виконати роботи за 2 млрд 474 млн 555 тис. грн, що на 11,7 млн грн менше від остаточної пропозиції конкурента - київської "АЛЬТІС-КОНСТРАКШН". У тендері також хотіла брати участь турецька компанія "ERSA İNŞAAT", але її не допустили через невідовідності у документах.

Загалом на будівництві зекономлять 68,5 млн грн - на тендер виставлялася вартість робіт у розмірі 2,54 мільярди гривень.

Що відомо про переможця 

"РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД" за весь час діяльності реалізувала понад ста проєктів по всій Україні, йдеться на сайті компанії. Серед них є і медичні: компанія будує новий корпус "Охматдиту" (перший пусковий комплекс вже введений в експлуатацію, будується другий пусковий комплекс), побудувала Обласний діагностичний центр у Слов'янську (відкриття відбулося 23 жовтня минулого року), реконструює Обласну лікарню інтенсивного лікування у Маріуполі.

"РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД" має статутний капітал 375 грн і належить мешканцю Івано-Франківська Володимиру Духовичу. Цю компанію відносять до сфери інтересів міністра екології Романа Абрамовського - раніше він працював заступником директора у "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД". Окрім того, ця фірма зареєстрована за тією ж адресою у Вишгороді, що і ще дві компанії, які належали Абрамовському (зараз він передав корпоративні права дружині).

Якою буде обласна лікарня у Краматорську

Майбутня обласна багатопрофільна лікарня буде розташовуватися на вул. Кришталевій у мікрорайоні "Лазурний". 

Вона матиме сім корпусів, перехід, пральню, патолого-анатомічне відділення, харчоблок, залу засідань, сховище, проїзди, доріжки, фонтан, амфітеатр, освітлення, мережу поливу, дитячі та спортивні майданчики, підземний паркінг, гараж, газову котельню, огорожу, ліфти, систему лікувального газопостачання, ескалатори, інженерні мережі, протипожежні системи, зв’язок, комп’ютерний клас, відеоспостереження, контроль доступу та інше.

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко раніше повідомляв, що будівництво обласної багатопрофільної лікарні передбачає створення сучасного консультативно-діагностичного центру потужністю 600 відвідувань за зміну та 19 високоспеціалізованих відділень хірургічного та терапевтичного профілів.

Лікарня буде обслуговувати мешканців північних та центральних районів Донецької, а також наближених районів Луганської і Харківської областей. 

Згідно з тендерної документації, перша черга будівництва лікарні має завершитися не пізніше червня 2023 року.

Інші статті на цю тему

magistralna street

Минулого року з ним уклали договір майже на 20 млн на ремонт першої частини цього ж шляхопроводу

remont-dorig-ta-vantazhivki

Огляд найдорожчих місцевих тендерів

zakupivli-kramatorska
коментарі