Важливо :: Гроші :: 15 червня 2021 18:06 , Олексій Ладика
most-kazennyy-torec-kramatorsk

Влада хоче попросити в Євросоюзу грошей на ремонт мосту через Торець

Якщо все вийде, ремонт розпочнеться навесні наступного року

Міст через річку Казений Торець між Новим світом та Старим містом у Краматорську потребує капітального ремонту. Міська влада сподівається залучити для цього гроші Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). 

Про це міський голова Краматорська Олександр Гончаренко розповів на брифінгу 15 червня.

За його словами, для обстеження мостів у Краматорську залучали підприємство, яке має досвід роботи у ремонтуванні мостів і відповідні ліцензії. Згідно з повідомлення пресслужби міськради, йдеться про "Внедренческе підприємство МОСТ" з Ізюму Харківської області. 

Попередній огляд показав, що стан шляхопроводу до Старого міста над залізничними коліями задовільний - ще два-три роки він не потребуватиме ремонту. А ось міст через річку між Новим світом та Старим містом потребує капітального ремонту, каже міський голова.

За словами Гончаренка, керівництво міста зараз визначається з проєктно-кошторисною документацією і має намір наприкінці серпня-на початку вересня подати запит на фінансування ремонту моста до ЄІБ через Міністерство регіонального розвитку.

"Це буде один з перших мостів, який буде включено у цю програму. Сподіваюсь, що ми отримаємо підтримку з боку держави, і навесні наступного року приступимо до виконання цих робіт", - сказав міський голова.

Мешканці Краматорська неодноразово звертали увагу влади до ситуації з мостом через Торець. У пішохідній частині мосту утворилися ями, скрізь які видно річку. Усередині травня комунальники зробили поточний ремонт і залатали ці ями.

test

Інші статті на цю тему

коментарі